Szkolenie snajperskie

(0)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Szkolenie snajperskie prowadzone przez doświadczonych instruktorów na profesjonalnych obiektach strzeleckich. Szkolenie przybliża praktyczne i teoretyczne aspekty posługiwania się bronią palną wykorzystywaną przez snajperów.

Komu podarować szkolenie snajperskie?

  • Osobie, która chętnie odwiedza strzelnicę
  • Przyjacielowi, który lubi zdobywać nowe doświadczenia
  • Bliskiej osobie, która uwielbia wyzwania

Szkolenie snajperskie

Szkolenie snajperskie to teoretyczno-praktyczne spotkanie, które pozwala zgłębić wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności w zakresie obsługi i korzystania z broni palnej. Podczas kilkugodzinnego spotkania instruktor przybliży specyfikę broni wykorzystywanej przez snajperów. Broń tego typu pozwala na oddawanie celnych strzałów z dużej odległości. Osoba, która potrafi sprawnie posługiwać się bronią snajperską jest w stanie celnie wymierzyć w obiekt o niewielkiej średnicy z dystansu mierzącego nawet kilkuset metrów. Uczestnik szkolenia będzie miał okazję spróbować swoich sił w praktyce, oddając serię strzałów pod czujnym okiem instruktora.

Bezpieczeństwo

Posługiwanie się bronią wymaga zachowania szczególnej ostrożności, zarówno podczas oddawania strzałów, jak i przenoszenia broni, czy poruszania się po terenie strzelnicy. Podczas wizyty na strzelnicy należy bezwzględnie przestrzegać regulaminu obiektu oraz zasad bezpieczeństwa przedstawionych przez instruktora. Kadry obiektów strzeleckich zasilają instruktorzy z wieloletnim stażem w pracy z bronią i dużym doświadczeniem w zakresie szkolenia z jej obsługi.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala zdobyć nowe umiejętności
  • Zachwyci każdego miłośnika militariów
  • Na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej

Cena od: 400 zł

Dostępne w
9 lokalizacjach!

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny