Ekstremalne strzelanie z broni maszynowej

(20)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Strzelanie z broni maszynowej odbywa się na strzelnicy, gdzie uczestnik zostaje zapoznany z bronią i postawami strzeleckimi oraz oddaje kilkadziesiąt strzałów z różnych rodzajów broni.

Komu podarować strzelanie z broni maszynowej?

  • Przyjacielowi, który interesuje się militariami
  • Osobie, która chce doskonalić swoje dotychczasowe umiejętności
  • Mężczyźnie jako prezent urodzinowy

Strzelanie z broni maszynowej

Atrakcja realizowana jest w wybranej strzelnicy na terenie kraju. Po wstępie teoretycznym i zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w obiekcie, uczestnik odda kilkadziesiąt strzałów z broni maszynowej. Do nauki wykorzystana zostanie broń o różnym kalibrze. Przez cały czas nad przebiegiem atrakcji czuwa instruktor, który także udziela cennych rad.

Broń maszynowa

Bronią maszynową jest nazywana broń automatyczna, gdzie podczas wystrzału, siła odrzutu lub ciśnienie gazów jest użyta do przygotowania kolejnego strzału. Do tego typu broni palnej należą pistolety maszynowe, wszelkiego rodzaju karabiny maszynowe oraz działa samoczynne (armata).

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Wręczony zostaje gotowy i oryginalny prezent w formie przeżyć
  • Stwarzona zostaje możliwość szkolenia dotychczasowych umiejętności osoby obdarowanej
  • To idealny pomysł na prezent dla osoby, która interesuje się bronią

Cena od: 313 zł

Dostępne w
2 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 2 dostępnych)

  (zmień)

Cena: