Skok ze spadochronem – wiele lokalizacji

(32)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Osoba obdarowana sama wybiera miejsce realizacji. Jeśli chcesz wybrać lokalizację przed zakupem, przejdź TUTAJ.

Skok ze spadochronem w tandemie z doświadczonym skoczkiem. W zależności od lokalizacji, skok oddawany jest z wysokości ok. 3000-4000 m. 

Komu podarować skok ze spadochronem?

 • Miłośnikowi adrenaliny i ekstremalnych przeżyć
 • Osobie aktywnej, która nie boi się pokonywania własnych słabości
 • Każdemu, kto zawsze chciał doświadczyć uczucia swobodnego lotu

Skok ze spadochronem

Po krótkim szkoleniu z instruktorem oraz założeniu niezbędnego sprzętu, samolot unosi skoczków na odpowiednią wysokość. Sam lot trwa około 15 minut, i gdy pilot osiągnie wymaganą wysokość skoczkowie mogą wykonać skok. Swobodne spadanie trwa ok. 50 sekund, po czym na wysokości 1700 m następuję otwarcie głównego spadochronu. Szybowanie z otwartą czaszą trwa od 8 do 10 minut. W tym czasie uczestnik będzie mógł sterować lotem pod czujnym okiem instruktora. Lądowania w skokach tandemowych są delikatne ze względu na fakt, iż to na instruktorze spoczywa ten obowiązek.

Przebieg atrakcji

 1. Krótkie szkolenie i dobór specjalistycznego sprzętu
 2. Lot awionetką (ok. 15 minut)
 3. Skok z samolotu w tandemie z instruktorem
 4. Swobodny lot i szybowanie na otwartej czaszy spadochronu
 5. Bezpieczne lądowanie
 6. Wręczenie pamiątkowego certyfikatu z realizacji skoku

Filmowanie

Istnieje możliwość udokumentowania skoku na filmie, kręconym przez instruktora lub osobnego skoczka (w zależności od lokalizacji). Film zawiera przygotowanie do skoku, lot samolotem, moment wyskoku i szybowania oraz lądowanie. Zmontowany film zostanie wysyłany drogą elektroniczną razem ze zdjęciami (najlepsze kadry z filmu). Filmowanie nie jest wliczone w cenę skoku, nie zapomnij zatem dodać tej opcji przed zakupem.

Bezpieczeństwo

Wszystkie skoki realizowane są w Certyfikowanych przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Polsce Ośrodkach Szkolenia Spadochronowego. Każda osoba realizująca skok jest przypięta do instruktora atestowanymi pasami o wytrzymałości 4 ton. Instruktor wyposażony jest w spadochron główny i zapasowy oraz dodatkowy mechanizm, który w razie potrzeby otwiera czaszę automatycznie na bezpiecznej wysokości. Każdy z instruktorów posiada uprawnienia TANDEM i ma już za sobą oddanych kilka tysięcy skoków spadochronowych.

Przeciwwskazania

Nadciśnienie, choroby serca, niewydolność układu krążenia, epilepsja, poważne kontuzje kręgosłupa lub barków, stan pooperacyjny, ciąża.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o skoku ze spadochronem
 • stwarza okazję do stawienia czoła swoim lękom i słabościom
 • dostarcza potężnej dawki adrenaliny i niezapomnianych emocji

Opinie (32)

2019-11-22

Skok ze spadochronem podarował mi mój mąż. Myślałam, że zwariował i czyha na moje życie. Bałam się okropnie skoczyć ale za namową znajomych odważyłam się. Uczucie nie do opisania! Coś niesamowitego, polecam każdemu kto się waha czy skoczyć czy nie. Bardzo długo będę pamiętać ten skok.

2019-10-18

Firma wysłała nas na skok ze spadochronem w ramach integracji - niesamowite przeżycie.

2019-09-05

Po tygodniu pracy w nowej firmie pojechałem na wyjazd integracyjny, na którym główną atrakcją były skoki ze spadochronem wszystkich chętnych pracowników. Po wspólnych firmowych skokach miałem wrażenie jakbym był w tej firmie już co najmniej pół roku taka to integracja :)

Dodaj Opinię

Skok ze spadochronem – wiele lokalizacji

Realizacja

Cena: 799 zł

ktoś kupił ten produkt
4 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0000372