Ekstremalne strzelanie z broni maszynowej – Warszawa

(8)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Obniżka!

Czas trwania

Około 45 minut.

Lokalizacja

ul. Krakowiaków 80A, Warszawa

Więcej informacji

Pogoda

Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu. Zajęcia realizowane na krytej strzelnicy.

Informacje dla oglądających

Prezent realizuje wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

Wymagania

Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu lub innych środków odurzających.

Informacje dodatkowe

Uczestnikowi przysługuje nieograniczona ilość tarcz. Możliwość dostosowania programu spotkania do indywidualnych potrzeb uczestnika.

Opinie (8)

2021-04-11

AK47 zdecydowanie wymiata, ale cały zamysł "ekstremalnego strzelania" bardzo fajny, można sobie popróbować różne bronie w pakiecie, polecam

2016-06-01

Fajna sprawa, zawsze chciałem trochę postrzelać! :)))

2016-02-05

W wojsku nie byłem więc był to mój pierwszy kontakt z bronią, ale z pewnością nie ostatni, mocne wrażenia i emocje! Polecam!

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Ekstremalne strzelanie z broni maszynowej – Warszawa

FAQ

05.09.2020

Czy jeśli grupa znajomych ma 5 vocherów, będą mogli iść razem je zrealizować?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Witam,
Tak, jest taka możliwość.

03.06.2019

Czy obdarowany moze zabrac ze soba osobe towarzyszaca ktora bedzie tylko patrzec??

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Można ze sobą zabrać osobę towarzyszącą. Zachęcam do wykupienia strzelania także dla niej :)

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Podczas szkolenie strzeleckiego na strzelnicy w Warszawie, osoba obdarowana odda łącznie 65 strzałów z różnego rodzaju broni.

Komu podarować kurs strzelania z broni palnej?

 • Miłośnikowi broni
 • Pasjonatowi militariów
 • Każdemu, kto chciałby nauczyć się posługiwania bronią

Strzelanie z broni maszynowej

Nauka strzelania z broni obejmuje podstawy teoretyczne i praktyczne z zakresu posługiwania się bronią palną. W części teoretycznej, uczestnik zostanie zapoznany z zasadami działania broni palnej, dowie się jak ją zabezpieczyć i odbezpieczyć. Część praktyczna obejmuje przeładowywanie, prawidłową postawę strzelecką oraz techniki chwytu broni. Główną atrakcją zajęć jest test celności i strzelanie do tarczy, zakończone podsumowaniem uzyskanych wyników.

Pakiet zawiera:

 • 20 strzałów z karabinu maszynowego PM-06 Glauberyt 9mm,
 • 20 strzałów z pistoletu maszynowego Rak,
 • 10 strzałów z pistoletu maszynowego PPS,
 • 10 strzałów z karabinu maszynowego AK47,
 • 5 strzałów z karabinu maszynowego G3,
 • opieka instruktora.

O strzelnicy

Kryta strzelnica w Warszawie, na której realizowane jest strzelanie to nowoczesny obiekt, który dzięki odpowiedniemu oświetleniu i ogrzewaniu umożliwia realizację atrakcji przez cały rok. Na terenie strzelnicy znajduje się 8 stanowisk strzeleckich, wyposażonych w tarczociągi. Strzelanie statyczne realizowane jest tutaj na dystansie 5, 10, 15, 20 i 25 metrów.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT, PONIEWAŻ

 • Stanowi niezapomniane przeżycie pełne ogromnych emocji
 • Jest okazją do zdobycia nowych umiejętności
 • Jest spełnieniem marzeń o strzelaniu z prawdziwej broni
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Warszawa  - kliknij żeby zmienić

Warszawa   (zmień)

Cena:

-15% 289 zł Cena: 245,65 zł

Opcja BEZ ENDU
24,57 zł

Wykonawca:

Shooter
Shooter

Opinie w Google:

4.7 wynik z 1059 ocen
 • Przemek Juchum
  Przemek Juchum

  Strzelnica godna polecenia właściwie ze względu na wszystko: pracowników (rezerwacja i instruktorzy), broń (super wybór i bardzo dobra jakość), ceny - nie zwalają z nóg, a do tego dostępne są naprawdę fajne pakiety i lokalizacja. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyty i czasu z instruktorem Markiem, który wszystko wyjaśnił i pokazał dając trzy proste zasady, żeby było bezpiecznie. Na pewno wrócimy i serdecznie polecamy!

 • Tomasz Chojecki
  Tomasz Chojecki

  Bardzo bardzo super miejsce!!! Wrócę tam nie raz pełna profeska 👌👌👌, ceny pakietów bardzo przystępne każdy znajdzie coś dla siebie, można poczuć moc adrenalinę, Pani instruktor która była z nami rewelacja fajnie wszystko wytłumaczyła, korygowała postawę podpowiadała w trakcie. Miejsce z klimatem, polecam bardzo każdemu, jak się zastanawiałeś przestań idź skorzystaj ja na pewno jeszcze tam zawitam!!! Pozdrawiam i do zobaczenia 👌👌👌

 • TomJ
  TomJ

  Niesamowite miejsce, MASA broni krótkiej i długiej do wyboru, dodatkowo rzadkie historyczne egzemplarze, praktycznie niespotykane a można wykupić strzelanie z nich - dla pasjonata takiego jak ja to raj! Gentlemeni fachowi, rzeczowi i życzliwi, na pewno będę tu przyjeżdżał regularnie, mam listę klamek do przestrzelenia z dziewczyną to z rok zajmie zanim odhaczymy wszystkie. POLECAM to miejsce, przede wszystkim instruktorów!!!!

 • Agnieszka Gomulińska
  Agnieszka Gomulińska

  Prezent na dzień matki .Córka miała zaskakujący pomysł.Świetnie się bawiłam chociaż nad celnością muszę jeszcze trochę popracować.Trafilam na zabawnego instruktora Tomka który moją nieporadność przekręcał w żart.Polecam tego instruktora poza dobrym poczuciem humoru świetnie zna się na swojej pracy i zapomina się o stresie.Szkoda tylko że to trochę daleko od mojego miejsca zamieszkania trzeba przejechać całą Warszawę

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0000186