Ekstremalne strzelanie z broni maszynowej – Warszawa

3701

Prawdziwa gratka dla fanów strzelectwa! Już teraz masz możliwość wypróbowania kilku kultowych modeli broni maszynowej, każda z nich różni się znacząco, dzięki temu będziesz mógł je porównać i wybrać tę najlepszą. Zapewnimy Ci emocje, które znacznie podniosą poziom Twojej adrenaliny!

Na profesjonalnej strzelnicy w Warszawie, spotkasz się z wykwalifikowanym instruktorem, który przybliży Ci zasady działania wszystkich karabinów, krótko opowie o ich historii oraz przedstawi wszystkie niezbędne zasady bezpieczeństwa, których będziesz musiał przestrzegać. Nauczysz się poprawnej postawy strzeleckiej oraz metod celowania. Dzięki temu krótkiemu szkoleniu, Twoje strzały będą celniejsze i będziesz mógł czerpać samą przyjemność z przygody na strzelnicy. Do Twojej dyspozycji zostanie oddanych 5 rodzajów broni maszynowej: dwie produkcji polskiej: PM-06 Glauberyt oraz PM-63 „Rak” z obu oddasz po 20 strzałów, dwa pistolety maszynowe konstrukcji radzieckiej: PPS, oraz AK47, z których strzelisz po 10 razy, i jako ostatni, niemiecki karabin maszynowy- HK G3, z którego oddasz 5 strzałów. Dzięki takiej przygodzie, poznasz tajniki obchodzenia się z bronią, a wspomnienia związane z pobytem na strzelnicy w Warszawie pozostaną z Tobą na zawsze.


Pakiet zawiera:

 • 20 strzałów z karabinu maszynowego PM-06 Glauberyt 9mm,
 • 20 strzałów z pistoletu maszynowego Rak,
 • 10 strzałów z pistoletu maszynowego PPS,
 • 10 strzałów z karabinu maszynowego AK47,
 • 5 strzałów z karabinu maszynowego G3,
 • opieka instruktora.


Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.8/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Poznań

Kup w zestawie 7 lokalizacji

PrezentMarzeń - Poznań249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Strzelnica znajduje się na ul. Wojnickiej w Warszawie

 • Czas trwania

  Około 45 minut.

 • Pogoda

  Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu. Zajęcia realizowane na krytej strzelnicy.

 • Informacje dla oglądających

  Prezent realizuje wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

 • Wymagania

  Prezent przeznaczony dla osób pełnoletnich.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnikowi przysługuje nieograniczona ilość tarcz. Możliwość dostosowania programu spotkania do indywidualnych potrzeb uczestnika.

#rychu

Fajna sprawa, zawsze chciałem trochę postrzelać! :)))

#Bartosz K.

W wojsku nie byłem więc był to mój pierwszy kontakt z bronią, ale z pewnością nie ostatni, mocne wrażenia i emocje! Polecam!

#Tadek

Voucher zakupiła mi dziewczyna. Z racji, że uwielbiam grać w CS z chęcią wybrałem się na realizację prezentu. Strzelnica jest dobra, panowie instruktorzy pierwsza klasa, wrażenia niesamowite. Zdecydowanie polecam!

#jabczuk

Widzę po opiniach, że wszyscy są zadowoleni z atrakcji! Więc co tu dużo pisać ;) Polecam 5 leci!

#Sebolo23

Pepeszę to widziałem tylko w kinie, a tutaj mogłem z niej nawet postrzelać. Trzeba przyznać, że oferta jest naprawdę niezła bo i karabiny są naprawdę różnorodne. Szkoda tylko, że tyle strzałów no ale za tak niską cenę, nie można mieć wszystkiego :(

#maks232

Wspaniała sprawa! Jestem miłośnikiem gier i prezent który podarowała mi moja dziewczyna był trafiony. Od momentu oddania pierwszego strzału wiedziałem już, że wrócę po jeszcze! POLECAM!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product