Strzelanie z Kałasznikowa

(27)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Strzelanie z Kałasznikowa na wybranej strzelnicy na terenie kraju. Uczestnik pozna budowę popularnej broni AK-47 oraz odda kilkanaście strzałów do tarczy.

Komu podarować strzelanie z Kałasznikowa?

  • Osobie, która interesuje się militariami
  • Przyjacielowi, jako oryginalny prezent
  • Mężczyźnie, który chce nauczyć się strzelać z legendarnej broni

AK 47

Automat Kałasznikowa, produkowany w ZSRR w seryjnej produkcji od 1949 do 1959 roku. Ten automatyczny karabinek potocznie znany jest także jako kałasznikow. Autor konstrukcji, Michaił Kałasznikow zaprojektował broń o kalibrze 7,62 mm. Magazynek mieści 30 nabojów, których prędkość strzału sięga 715 km/h/. Średnia, teoretyczna szybkostrzelność wynosi 600 strzałów na 1 minutę. Najpopularniejsza z broni, jej wizerunek i nazwa wykorzystywana jest w wielu grach, filmach.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Wręczony zostanie prezent w postaci przeżycia, które na długo pozostanie w pamięci
  • Jest idealnym pomysłem dla osoby interesującej się militariami
  • Uczestnik spędzi czas w aktywny i ciekawy sposób
  • Stworzona zostanie okazja do zdobycia nowych umiejętności

Cena od: 199 zł

Dostępne w
3 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 3 dostępnych)

  (zmień)

Cena: