Strzelanie na strzelnicy dla dzieci

(7)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Nauka strzelania z broni palnej dla dzieci. Zajęcia prowadzone są na profesjonalnych strzelnicach pod opieką doświadczonych instruktorów. Wiek dziecka oraz liczba strzałów obejmujących trening strzelecki uzależnione są od wybranej lokalizacji.

Komu podarować strzelanie na strzelnicy?

  • Chłopcu, który lubi aktywnie spędzać czas
  • Małemu miłośnikowi gier bitewnych
  • Młodszemu bratu, jako oryginalny prezent z okazji urodzin

Strzelanie na strzelnicy dla dzieci

Strzelanie na strzelnicy to prezent, który zapewni dziecku wspaniałą rozrywkę, ale i nauczy wielu pożytecznych cech, kształtując jego charakter. Strzelanie wykształca w dziecku odwagę, poczucie odpowiedzialności i zdyscyplinowanie, a także spryt, precyzję i szybkość. Zajęcia ze strzelania prowadzone są przez doświadczonego instruktora, który przeprowadzi dokładny instruktaż w zakresie budowy i obsługi broni palnej. Następnie młody uczestnik odda serię strzałów pod jego czujnym okiem. Rodzaj broni oraz ilość strzałów oddanych uzależnione są od wybranej lokalizacji. Broń palna zawarta w pakietach jest dostosowana do wieku i predyspozycji dzieci.

Bezpieczeństwo

Strzelanie na strzelnicy dla dzieci odbywa się pod opieką wykwalifikowanego instruktora oraz w obecności rodzica lub innego prawnego opiekuna. Przed rozpoczęciem zajęć instruktor dokładnie zapozna młodego uczestnika z regulaminem strzelnicy i zasadami bezpieczeństwa, których należy bezwzględnie przestrzegać. Dziecko zostanie wyposażone w nauszniki lub jednorazowe stopery, których zadaniem jest ochrona słuchu przed dźwiękiem wystrzału broni. W przypadku niestosowania się do regulaminu i poleceń instruktora, co wiąże się z zagrożeniem dla dobra własnego i innych osób przebywających na strzelnicy, instruktor ma prawo przerwać zajęcia.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala aktywnie i niebanalnie spędzić czas
  • Doskonale łączy naukę z rozrywką
  • Może okazać się początkiem nowej pasji
Czytaj więcej

Cena od: 150 zł

Dostępne w
3 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 3 dostępnych)

  (zmień)

Cena:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny