Strzelanie z broni krótkiej

(12)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Zajęcia na strzelnicy z nauki praktycznego strzelania i sprawnego posługiwania się bronią krótką. W zależności od wybranej lokalizacji dostępne są różne rodzaje broni oraz różne pakiety amunicji. Realizacja prezentu nie wymaga od uczestnika posiadania własnej broni, ani pozwolenia na broń.

Komu podarować strzelanie z broni krótkiej?

  • miłośnikowi broni palnej i militariów
  • amatorowi adrenaliny i nowych wyzwań
  • każdemu kto, chciałby nauczyć się posługiwać bronią krótką 

Strzelanie z broni krótkiej

Strzelanie z broni krótkiej to zajęcia na strzelnicy pod okiem instruktora, podczas których uczestnik pozna podstawowe zasady bezpiecznego i sprawnego posługiwania się bronią palną. W czasie zajęć, osoba obdarowana przejdzie szkolenie z metod ładowania i przeładowywania broni oraz podstawowych zasady bezpieczeństwa, które obowiązują na strzelnicy, a także nauczy się prawidłowego chwytu broni oraz odpowiedniej postawy strzeleckiej. Szczegółowy program zajęć, ich czas trwania, dostępne rodzaje broni oraz ilość amunicji mogą różnić się w zależności od wybranej lokalizacji.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • pozwala zdobyć nowe umiejętności z zakresu posługiwania się bronią krótką
  • stwarza okazję do sprawdzenia się w roli strzelca
  • dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji

Cena od: 120 zł

Dostępne w
4 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 4 dostępnych)

  (zmień)

Cena: