Strzelanie z pistoletu Glock 17 – Szczecin

3701

Osoba obdarowana odda 25 strzałów z popularnego na całym świecie pistoletu Glock. Przed przystąpieniem do atrakcji instruktor przeprowadzi krótkie szkolenie.

Komu podarować strzelanie z Glocka?

 • Osobie, która interesuje się militariami
 • Przyjacielowi ze Szczecina, jako oryginalny prezent
 • Mężczyźnie, który chce nauczyć się strzelać

Strzelanie z pistoletu Glock

Atrakcja odbywa się na specjalnie przygotowanej strzelnicy w Szczecinie, gdzie osoba obdarowana spotka się z doskonale przeszkolonym instruktorem, który przybliży metodę działania oraz budowę i charakterystykę broni. Krótkie szkolenie dotyczyło będzie metod ładowania i przeładowywania broni  oraz podstawowych zasady bezpieczeństwa, które obowiązują na strzelnicy. Instruktor nauczy prawidłowego chwytu broni oraz odpowiedniej postawy strzeleckiej. Po tym krótkim szkoleniu uczestnik będzie miał do dyspozycji pistolet, amunicję o kalibrze 9mm, 25 strzałów oraz tarczę.

Pistolet Glock

Glock 17 jest samopowtarzalnym pistoletem bojowym, produkcji austriackiej. Zastosowano w nim potrójny system zabezpieczenia, który pozwala na bezpieczne użytkowanie oraz skraca czas użycia broni. Jego największą zaletą jest niezawodność oraz ogromna wytrzymałość, która pozwala używać go w każdych warunkach, od -40 st. C, aż do +200 st. C i nie ma to wpływu na jego funkcjonalność. Dzięki wielu zaletom, Glock 17 stał się marką kultową, począwszy od lat 80', kiedy to zadebiutował w austriackiej armii, by później stać się najpopularniejszą bronią funkcjonariuszy policji na całym świecie.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Uczestnik spędzi czas w aktywny i ciekawy sposób
 • Wręczone zostanie niezapomniane przeżycie pełne ogromnych emocji
 • Stworzona zostanie okazja do zdobycia nowych umiejętności
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niego

Kup w zestawie 44 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niego169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Czarnieckiego 8.

 • Czas trwania

  ok. 1 godziny

 • Pogoda

  Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu. Zajęcia odbywają się na krytej strzelnicy.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekunów.

 • Informacje dodatkowe

  Pakiet obejmuje 25 strzałów, tarcze oraz opiekę instruktora. Na miejscu możliwość wykupienia dodatkowego pakietu amunicji.

#Sikor19

Glocka to wybierałem tylko w Counterze i był nawet, nawet. Cóż w rzeczywistości jest podobnie, chociaż mam kumpla co robił w ochronie i przez zabezpieczenie strzelił sobie w stopę xD Na szczęście ja wyszedłem cało ze strzelnicy i strasznie mi się podobało, szkoda że nie dają granatów dymnych na pamiątkę xD

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product