Strzelanie z pistoletu Glock 17 – Szczecin

1

Już dziś możesz przeżyć wspaniałą, ekstremalną przygodę i spróbować swoich sił podczas strzelania z Glock'a 17! To niezawodna broń austriackiej produkcji, światowy hit, który zyskał miano broni XXI wieku! Glock 17 to samopowtarzalny pistolet bojowy, w którym zastosowano potrójny system zabezpieczenia, który skraca czas użycia broni, dzięki niemu również, możliwe jest całkowicie bezpieczne użytkowanie. To model kultowy, stosowany już w latach 80' przez austriacką armię, by potem stać się najpopularniejszą bronią funkcjonariuszy policji na całym świecie!

Przygodę z Glockiem rozpoczniesz na profesjonalnej strzelnicy w Szczecinie. Tam spotkasz się z wykwalifikowanym instruktorem, który poprowadzi Cię przez wszystkie etapy szkolenia. Na początku poznasz budowę broni, zasady jej użytkowania oraz wszystkie niezbędne zasady bezpieczeństwa, których będziesz musiał przestrzegać. Nauczysz się również prawidłowej postawy strzeleckiej i odpowiedniej metody celowania. Po tym krótkim szkoleniu będziesz miał do dyspozycji pistolet, amunicję o kalibrze 9mm,25 strzałów oraz tarczę. Niech rozpocznie się Twoja przygoda ze strzelectwem, którą zapamiętasz na całe życie!

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Szczecin 95 zł

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niego

Kup w zestawie 44 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niego169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Czarnieckiego 8.

 • Czas trwania

  ok. 1 godziny

 • Pogoda

  Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu. Zajęcia odbywają się na krytej strzelnicy.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekunów.

 • Informacje dodatkowe

  Na miejscu możliwość wykupienia dodatkowego pakietu amunicji.

#Sikor19

Glocka to wybierałem tylko w Counterze i był nawet, nawet. Cóż w rzeczywistości jest podobnie, chociaż mam kumpla co robił w ochronie i przez zabezpieczenie strzelił sobie w stopę xD Na szczęście ja wyszedłem cało ze strzelnicy i strasznie mi się podobało, szkoda że nie dają granatów dymnych na pamiątkę xD

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product