Strzelanie z broni bojowej dla dwóch osób

(17)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Strzelanie z broni bojowej dla dwóch osób. Odbywa się na strzelnicy i składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Komu podarować strzelanie z broni bojowej dla dwóch osób?

  • Parze jako oryginalny prezent
  • Osobom, które interesują się militariami
  • Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć coś emocjonującego

Czym jest i jak przebiega strzelanie z broni bojowej?

Duża dawka pozytywnych emocji – pociąganie za spust jest tego gwarantem. Na strzelnicę nie trzeba się jednak wybierać samemu, jest to aktywność, w której mogą brać udział również dwie osoby. Wspólne spędzanie czasu w tak nietypowy sposób da wiele satysfakcji. Dodatkową motywacją do poznawania strzelania może być wspólna rywalizacja i sprawdzian celności.

Pobyt na strzelnicy zaczyna się od zapoznania uczestników z regulaminem obiektu i teoretyczną częścią. Obdarowani prezentem informowani są, jak obsługiwać bezpiecznie broń i jakie postawy oraz techniki strzeleckie są właściwe. Po szkoleniu będą mogli przystąpić do strzelania. Oddadzą kilkadziesiąt strzałów ze znanych, cenionych i wykorzystywanych na świecie modeli broni.

Broń bojowa

Jest to broń, jak informuje nazwa, przeznaczona do walki. Najczęściej posługują się nią wojsko, policja i inne służby. Broń bojowa spełnia normy techniczne, które obowiązują w oddziałach militarnych. Ma odpowiednią skuteczność, jest odporna i zbudowana z wytrzymałego materiału. Do broni bojowej zaliczamy m.in. CZ 75, Glocka, Walthera i Glauberyta.

BEZPIECZEŃSTWO

W trosce o bezpieczeństwo uczestników i innych osób przebywających na strzelnicy zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnicy zostaną zapoznani na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnicy zobowiązani są stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnicy otrzymają nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent w formie przeżyć
  • Stwarzasz możliwość spędzenia wolnego czasu w nietypowy sposób
  • To idealny pomysł na prezent dla osób, które interesują się bronią 

Cena od: 349 zł

Dostępne w
3 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 3 dostępnych)

  (zmień)

Cena: