Strzelanie z broni bojowej dla dwojga – Szczecin

Oglądacie filmy akcji z zapartym tchem i za każdym razem zastanawiacie się, jak to jest czuć w dłoniach zimny dotyk stali? Dzięki prezentowi Strzelanie z broni bojowej dla dwojga macie okazję na własnej skórze poczuć ogrom adrenaliny podczas mierzenia do celu i pociągania za spust. Strzelanie na strzelnicy w Szczecinie obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną. Doświadczony instruktor zapozna Was z zasadami bezpieczeństwa oraz właściwego obchodzenia się bronią kilku kalibrów, różniącą się techniką strzelania, budową oraz zasadami działania. Nauczycie się również technik zgrywania przyrządów celowniczych oraz opanujecie prawidłowe pozycje strzeleckie. Po zapoznaniu się informacjami niezbędnymi do bezpiecznego korzystania z atrakcji, oddacie strzały z 3 wybranych przez was rodzajów broni. Możecie wybierać z puli, w której znajdują się m.in: Beretta 92F, Glock 17, Browning HP Tpractical, Walther P99 oraz HK USP COMPACT. Podczas strzelania na strzelnicy w Szczecinie do waszej dyspozycji będzie kilkadziesiąt sztuk amunicji, lecz jeśli zapragniecie przedłużyć swoją przygodę ze strzelaniem, na miejscu istnieje możliwość dokupienia dodatkowej ilości nabojów.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Czarnieckiego 8.

 • Czas trwania

  ok. 1 godziny

 • Pogoda

  Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu. Zajęcia odbywają się na krytej strzelnicy.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

 • Wymagania

  Osoby obdarowane na miejsce realizacji zabierają ze sobą voucher prezentowy. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekunów.

 • Informacje dodatkowe

  Do dyspozycji uczestników przekazujemy 3 rodzaje broni do wyboru. Na miejscu możliwość wykupienia dodatkowego pakietu amunicji.

#Doma293

Zabrałam mojego chłopaka i bardzo się cieszył :))) Co prawda nikogo nie zabiliśmy z broni, a ja ani razu nie trafiłam w tarczę ale było bardzo fajnie, chłopak jest zadowolony z prezentu, a to najważniejsze polecam ;p

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności