Strzelanie z broni bojowej

(39)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Strzelanie z broni bojowej odbywa się na strzelnicy, gdzie uczestnik zostaje zapoznany z bronią i postawami strzeleckimi oraz oddaje kilkadziesiąt strzałów z różnych rodzajów broni.

Komu podarować strzelanie z broni bojowej?

  • Przyjacielowi, który interesuje się militariami
  • Kobiecie, która nie boi się nowych wyzwań
  • Mężczyźnie jako prezent urodzinowy

Czym jest i jak przebiega strzelanie z broni bojowej?

Strzelanie z broni nie wymaga od nas sprawności fizycznej, może jednak zapewnić emocje nie mniejsze od ekstremalnych sportów. Dotyk zimnej stali, pociągnięcie za spust i zapach prochu składają się na kombinację gwarantującą zastrzyk adrenaliny. Strzelanie z broni bojowej da nam też satysfakcję po każdym udanym strzale i zdobyciu nowej umiejętności.

Najwłaściwszym sposobem rozpoczęcia przygody ze strzelaniem jest trening na strzelnicy. Przed częścią praktyczną uczestnik zostaje zapoznany z regulaminem placówki oraz przechodzi szkolenie z obsługi broni. Po teoretycznym wstępie obdarowana osoba strzela do tarczy z różnych rodzajów broni (w zależności od lokalizacji).

Broń bojowa

Jak sama nazwa wskazuje, broń bojowa przeznaczona jest do walki. Najczęściej w tego typu broń wyposażone są wojsko i inne służby. Broń ta spełnia wszelkie wymogi techniczne obowiązujące w oddziałach militarnych, tj. ma odpowiednią skuteczność, odporność, materiał itp. Do broni bojowej zaliczamy np. Glocka, Glauberyt i Berettę.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent w formie przeżyć
  • Stwarzasz możliwość spędzenia wolnego czasu w nietypowy sposób
  • To idealny pomysł na prezent dla osoby, która interesuje się bronią 

Cena od: 189 zł

Dostępne w
5 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 5 dostępnych)

  (zmień)

Cena: