Strzelanie z broni bojowej – Szczecin

3701

Strzelanie z broni bojowej dostępne na strzelnicy w centrum Szczecina. Na szkoleniu trwającym około 60 minut uczestnik może oddać 50 strzałów z trzech rodzajów broni 9 mm. 

Komu podarować strzelanie z broni bojowej?

 • Przyjacielowi, który interesuje się militariami
 • Kobiecie, która nie boi się nowych wyzwań
 • Mężczyźnie jako prezent urodzinowy

Czym jest strzelanie z broni bojowej i jak przebiega?

Broń, której używają armie i policja albo którą widzimy w filmach akcji, nie musi być dla nas czymś niedostępnym. Na strzelnicy można doświadczyć podobnych emocji do tych, które czują zawodowcy i poznać najpopularniejsze modele broni. Satysfakcja po nauczeniu się nowych rzeczy i adrenalina, którą daje pociąganie za spust, to dodatkowe atuty. Dla innych pobyt na strzelnicy stanie się okazją do odstresowania się. 

Najlepszym miejscem do poznania broni bojowych jest strzelnica. Na początku obdarowany prezentem bierze udział w szkoleniu teoretycznym. Dowiaduje się na nim, jak zachowywać się na strzelnicy i bezpiecznie posługiwać bronią. Potem dostaje do dyspozycji 3 rodzaje broni bojowej do wyboru, z których oddaje 50 strzałów.

Na strzelnicy uczestnik będzie mógł oddać strzał z popularnych modeli, takich jak: CZ 75, Beretta 92F, Glock 17, Walther P-99 czy PM84P Glauberyt.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent w formie przeżyć
 • Stwarzasz możliwość spędzenia wolnego czasu w nietypowy sposób
 • To idealny pomysł na prezent dla osoby, która interesuje się bronią 
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niego

Kup w zestawie 43 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niego169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Czarnieckiego 8, 70-221 Szczecin

 • Czas trwania

  ok. 1 godziny

 • Pogoda

  Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu. Zajęcia odbywają się na krytej strzelnicy.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekunów.

 • Informacje dodatkowe

  Do dyspozycji uczestnika przekazujemy 3 rodzaje broni do wyboru. Na miejscu możliwość wykupienia dodatkowego pakietu amunicji.

#SiudymMłody

W Szczecinie jest okej, strzelnica na czarneckiego to jedna z lepszych, które miałem okazję zwiedzić. Cóż szczeciniańska aura nie zachęca do aktywnego wypoczynku, to i w zimę postrzelać można. Szkoda tylko, że tak szybko zleciał mi czas na tym strzelaniu.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product