Strzelanie z broni bojowej – Wrocław

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Kurs trwa ok. 4 godzin.

Lokalizacja

Strzelnica sportowa w Biernacicach, gmina Ziębice.

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny, niekrępujący ruchów strój.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera, wymagana wcześniejsza rezerwacja. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w atrakcji pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna.

Informacje dodatkowe

Kurs strzelania bojowego odbywa się w grupach.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Strzelanie z broni bojowej – Wrocław

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Kurs strzelania bojowego realizowany pod okiem instruktora we Wrocławiu i okolicach, który zaznajamia uczestnika z posługiwania się bronią. Strzelanie bojowe realizowane jest z broni różnego rodzaju i kalibru. Zajęcia prowadzone są w grupie, istnieje możliwość wyboru wariantu atrakcji dla jednej lub dwóch osób.

Komu podarować kurs strzelania bojowego?

  • Osobie, która interesuje się światem militariów i bronią

  • Miłośnikowi ekstremalnych wrażeń i nowych doświadczeń

  • Każdemu, kto chciałby zdobyć nową umiejętność

Kurs strzelania bojowego we Wrocławiu

Kurs strzelania bojowego to zajęcia trwające około 4-5 godzin, realizowane w grupie pod okiem doświadczonego instruktora. Celem tego szkolenia jest nauczenie skutecznej i bezpiecznej obsługi broni palnej różnego kalibru. Pod hasłem “skuteczna nauka” rozumiane jest takie posługiwanie się bronią, by trafiać dokładnie w punkt obrany za cel. Na miejscu uczestnik szkolenia nauczy się obsługiwać pistolet (Glock, HK USP), rewolwer (357 Magnum), strzelbę gładkolufową, karabin szturmowy (Kałasznikow, Mossberg MMR) i karabin wyborowy (Remington 700, Savage Mark II FVXP, Barrett). Na szkoleniu otrzymuje się około 50-70 nabojów, jednak w zależności od potrzeb uczestnika liczba ta może zostać bezpłatnie zwiększona w zależności od postępu w nauce. Efektem końcowym takiego szkolenia jest umiejętność bezpiecznego posługiwania się zróżnicowaną bronią oraz certyfikat potwierdzający nabyte kompetencje. W zależności od wybranego wariantu atrakcji, na szkolenie udają się jedna lub dwie osoby.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

Akademia Obrony Saggita

Akademia Obrony Saggita to miejsce tworzone przez doświadczonych pasjonatów, którzy doskonale operują bronią różnego kalibru. Instruktorzy Saggita od 2009 roku przeszkolili tysiące osób - zarówno cywili, jak i członków formacji mundurowych. Na pierwszym miejscu stawiana jest tu profesjonalna i bezpieczna obsługa broni, by każdy zainteresowany mógł odpowiedzialnie operować pistoletem, strzelbą czy karabinem. Szkolenia odbywają się na zasadzie “nauki do skutku” - instruktor objaśnia pojęcia i wydaje amunicję do momentu, aż uczestnik opanuje umiejętność posługiwania się daną bronią. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Dowiesz się, jak bezpiecznie posługiwać się bronią

  • Zdobędziesz nowe, unikatowe kompetencje

  • Ciekawie spędzisz czas na emocjonującej aktywności

Realizacja

pinezka
Wrocław  - zmień lokalizację

Wrocław   (zmień)

Cena:

Liczba osób:  1 osoba

Cena: 440 zł

ktoś kupił ten produkt
3 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto