Ekstremalne strzelanie z broni maszynowej dla dwojga

Strzelanie z broni maszynowej dla dwojga odbywa się na strzelnicy, gdzie uczestnicy zostają zapoznani z bronią i postawami strzeleckimi oraz oddają kilkadziesiąt strzałów z różnych rodzajów broni.

Komu podarować strzelanie z broni maszynowej dla dwojga?

  • Parze, która wspólnie poszukuje nowych przygód
  • Bliskiej osobie, aby w nietypowy sposób spędzić wolny czas
  • Przyjacielowi, który interesuje się militariami

Strzelanie z broni maszynowej

Atrakcja realizowana jest w wybranej strzelnicy na terenie kraju. Po wstępie teoretycznym i zapoznaniu się z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w obiekcie, uczestnicy oddadzą kilkadziesiąt strzałów z broni maszynowej. Do nauki wykorzystana zostanie broń o różnym kalibrze. Przez cały czas nad przebiegiem atrakcji czuwa instruktor, który także udziela cennych rad.

Broń maszynowa

Bronią maszynową jest nazywana broń automatyczna, gdzie podczas wystrzału, siła odrzutu lub ciśnienie gazów jest użyta do przygotowania kolejnego strzału. Do tego typu broni palnej należą pistolety maszynowe, wszelkiego rodzaju karabiny maszynowe oraz działa samoczynne (armata).

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent ponieważ

  • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent w formie przeżyć
  • Stwarzasz możliwość spędzenia wolnego czasu w nietypowy sposób
  • Idealny pomysł na prezent dla osoby, która interesuje się bronią
Czytaj więcej

Kup przez telefon

Lokalizacje

Kielce 599 zł Warszawa 658 zł

MAPA DOSTĘPNYCH LOKALIZACJI

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł