Strzelanie z broni historycznej

(7)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Strzelanie z broni historycznej realizowane na profesjonalnych obiektach strzeleckich. Osoba obdarowana pozna i przetestuje kilka rodzajów broni, które obecnie uznaje się za historyczne.

Komu podarować strzelanie z broni historycznej?

  • Osobie, która interesuje się militariami
  • Pasjonatowi historii
  • Każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w strzelaniu

Strzelanie z broni historycznej

Strzelanie na strzelnicy to emocjonujące doświadczenie, które dostarcza niezapomnianych wrażeń. Możliwość przetestowania historycznych egzemplarzy broni palnej przypadnie do gustu każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w roli strzelca, a także interesuje się historią i militariami. Wizyta na strzelnicy odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Za przebieg całego spotkania odpowiada doświadczony instruktor, który opowie o specyfice broni historycznej, zaprezentuje dostępny arsenał oraz wyjaśni i przedstawi w praktyce sposób posługiwania się bronią. Uczestnik odda pod jego czujnym okiem serię strzałów. Każde pociągnięcie za spust to niesamowita dawka adrenaliny.

Wymagania

Realizacja prezentu nie wymaga od uczestnika posiadania własnej broni, ani pozwolenia na broń. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów prawnych na uczestnictwo w atrakcji.

Bezpieczeństwo

Posługiwanie się bronią wymaga zachowania szczególnej ostrożności, zarówno podczas oddawania strzałów, jak i przenoszenia broni, czy poruszania się po terenie strzelnicy. 

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zapoznany zostanie na początku zajęć i którego zobowiązany jest bezwzględnie przestrzegać. 

Kategorycznie zabrania się przebywania na strzelnicy pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim osobom przebywającym na strzelnicy spoczywa na instruktorze prowadzącym strzelanie. Uczestnik zobowiązany jest do współdziałania w tym zakresie oraz niezwłocznego stosowania się do poleceń i komend prowadzącego. 

Ochrona słuchu

Hałas na poziomie 130 dB, którego poziom narasta w sposób gwałtowny jest szczególnie niebezpieczny i bez należytej ochrony może spowodować natychmiastową utratę słuchu. Takim rodzajem hałasu jest wystrzał z broni palnej, dlatego na czas zajęć z nauki strzelania uczestnik otrzyma nauszniki ochronne, bądź jednorazowe stopery. Ich zadaniem jest ochrona słuchu, a uczestnik ma obowiązek z nich korzystać.

Postępowanie wobec osób zagrażających bezpieczeństwu

Nie przestrzeganie zasad regulaminu, nie stosowanie się do poleceń prowadzącego, bądź obecność na strzelnicy w stanie nietrzeźwym skutkuje natychmiastowym usunięciem uczestnika z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stwarza okazję do spróbowania swoich możliwości w roli strzelca
  • Dostarcza ogromnych wrażeń i emocji
  • To oryginalny upominek, który na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej

Cena od: 270 zł

Dostępne w
10 lokalizacjach!

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny