Przygoda w parku linowym w Wiśle

Wyrusz na ekscytującą przygodę, pełną odkryć i wrażeń, podziwiając malowniczą przyrodę urokliwej Wisły. Ruchome belki, pal buszmena, palisady, skoki, zjazdy tyrolskie, kładki, to i wiele więcej napotkasz na swojej drodze podczas wyzwania, jakim jest ta niesamowita przygoda. Park linowy to aż 74 przeszkody i niemal godzinna zabawa zawieszona nad ziemią na wysokości nawet 18 metrów! Różnorodność przeszkód nie pozwoli na nudę. Tyrolki, z których najdłuższa ma aż 160 metrów długości, oferują maksimum prędkości i zabawy, kładki sprawdzą równowagę. Mnogość i różnorodność przeszkód zapewnią niezapomniane wrażenia, a poczucie wolności z możliwością oglądania malowniczych krajobrazów dopełni całość, byś po przejściu trasy, zmęczony, jednak dumny mógł wspominać swój wyczyn. 

Trasy linowe są zróżnicowane zarówno pod względem wysokości, jak i trudności ich pokonywania. Podczas całej zabawy na linach uczestnicy są asekurowani przez sprzęt (uprzęże, lonże, kaski, liny asekuracyjne) najwyższej jakości.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Aktywnie

Kup w zestawie 27 lokalizacji

PrezentMarzeń - Aktywnie129 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Kolejowa 20

 • Czas trwania

  Około 30 minut w zależności od umiejętności wspinaczki. Prezent obejmuje jednorazowe przejście trasy.

 • Pogoda

  Prezent realizowany jest od maja do września. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Ubiór i obuwie sportowe. Prosimy zabrać ze sobą rękawice.

 • Wymagania

  Minimalny wiek osoby obdarowanej to 11 lat. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda opiekunów prawnych lub obecność jednego z nich podczas przeżycia.

 • Informacje dodatkowe

  Uczestnik musi mieć minimalnie 150 cm. Zabroniona jest realizacja po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Istnieje możliwość przejścia 3 tras + kamikadze.

#kulek

Super zabawa :) dużo wymagających przeszkód, lekka adrenalina, ale na szczęście instruktor nad wszystkim czuwa. Świetna, niecodzienna rozrywka, dobra alternatywa dla oklepanych miejsc, polecam wszystkim spróbować ;)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności

#marzymisie

Darmowe miśki

do zamówień od 100 zł