Noc dla Dwojga w Pałacu Piorunów

Wspaniały stary Pałac Piorunów w przepięknej i spokojnej okolicy. W uroczym zakątku, z dala od zgiełku, bez problemów i stresów, gdzie choć na chwilę można oderwać się od rzeczywistości i miło spędzić czas. Jest to magiczne miejsce, a stary Pałac połączony z nowoczesnością idealnie odzwierciedla dawne lata. Restauracja zaś pozwoli Wam zanurzyć się w bogactwach smaków i aromatów. Poznacie idealnie skomponowane dania, robione zawsze ze świeżych warzyw i ziół, do których szef kuchni podchodzi z profesjonalizmem. Staropolskie smaki, połączone z kuchnią europejską, tworzą wykwintne potrawy, które zadowolą niejedno podniebienie. Wystrój restauracji jest pełen komfortu, w powietrzu czuć miłą atmosferę, a bar, który jest zaprojektowany w stylu angielskim, zabierze Was w inny świat. W Pałacu Piorunów znajdują się zarówno pokoje, jak i apartamenty, a każdy z nich jest zaprojektowany inaczej, mają swoje kolory, a ich nazwy pochodzą od kamieni szlachetnych. Dzięki czemu w hotelu nie ma dwóch identycznych pokoi i apartamentów, tym samym każdy z nich ma swój niepowtarzalny klimat. Również do Waszej dyspozycji będzie Centrum SPA, gdzie będziecie mogli skorzystać z basenu, sauny, siłowni i jacuzzi. Poczujcie się odprężeni i zrelaksowani. Prezent zawiera śniadanie i nocleg w 2-osobowym pokoju.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Łódź 390 zł

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Piorunów 25, 98-105 Kwiatkowice (30 km od Łodzi)

 • Czas trwania

  Jedna doba hotelowa: 14:00-12:00.

 • Pogoda

  Nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny. Sugerujemy zabrać strój kąpielowy, ponieważ na terenie hotelu znajduje się basen.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą odcinka rezerwacyjnego vouchera.

 • Informacje dodatkowe

  Nocleg w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem. Możliwość korzystania z Centrum SPA.

#Angela

Hotel na wysokim poziomie. Obsługa bardzo pomocna. Można się zrelaksować i popracować nad kondycją gdyż jest i basen i siłownia. Polecam odpoczynek w ciszy i spokoju.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności