Kurs driftingu – Poznań

1081

Nauka prowadzenia pojazdu w kontrolowanym poślizgu. Szkolenie trwa 60 minut, realizowane jest na torze w Poznaniu.

Komu podarować Kurs driftingu?

 • mężczyźnie, który chciałby nauczyć się pokonywania zakrętów bokiem
 • osobie, która pasjonuje się motosportem
 • każdemu, kto chciałby nauczyć się driftingu

Kurs driftingu – Poznań

Kurs driftingu umożliwia opanowanie sztuki kontrolowania samochodu w czasie poślizgu, dostarczając potężnej dawki adrenaliny i motoryzacyjnych wrażeń. Kurs prowadzony jest przez zawodowego kierowcę. Nauka prowadzona jest naprzemiennie częścią teoretyczną i praktyczną, tak aby na bieżąco sprawdzać nowo poznane techniki jazdy i korygować błędy. Kurs odbywa się na torze Poznań, profesjonalnie przygotowanym obiekcie, który umożliwia bezpieczne i sprawne opanowanie techniki kontrolowanego poślizgu. Szkolenie odbywa się w grupie dwuosobowej i przeprowadzane jest na profesjonalnie przygotowanym do driftu samochodzie Nissan 200sx s14a. Szkolenie odbywa się na mokrej nawierzchni.

Przebieg szkolenia:

 • Podstawy dotyczące prowadzenia samochodu w poślizgu kontrolowanym. Część teoretyczna trwa ok 5-8 min. 
 • Pozostałe wskazówki są przekazywane w samochodzie. Każdy z kursantów kieruje 10 min., a następnie zamienia się z drugą osobą w celu odpoczynku - drift potrafi zmęczyć. 
 • Pierwszy etap to zawroty o 180 stopni i jazdy wokół "flagi" (wszystkie jazdy na pierwszym biegu). Są to ćwiczenia uczące synchronizacji dodawania gazu z kręceniem kierownicą. 
 • Drugi etap to nauka kontroli poślizgu na jednym lub dwóch zakrętach (jazdy na drugim biegu – większa prędkość).
 • Całość szkolenia trwa 60 min z tego dla jednego kursanta przypada ok 30 min za kierownicą.

Szkoła jazdy Macieja Polody

Maciej Polody jest najbardziej znanym polskim drifterem. Brał udział w najpoważniejszym cyklu imprez driftingowych w Europie D1GB (2005/2006) i później EDC (2007, 2008, 2009, 2010). Maciej Polody dwukrotnie (2008 i 2010) reprezentował Polskę w WDSC (World Drift Summit and Conference), która miała miejsce w Japonii na torach wyścigowych EBISU, w roku 2010 wywalczył tam trzecie miejsce w zawodach G1GP. Rajdowy Mistrz Polski Dziennikarzy 2001 i 2002, Samochodowy Wyścigowy Mistrz Polski w klasie N1150 2003.

Bezpieczeństwo

Nauka driftingu prowadzona jest w warunkach kontrolowanych, na zamkniętych torach, bądź placach. Rozpoczyna ją krótka część teoretyczna, w czasie której uczestnik uzyska niezbędne informacje na temat techniki i przebiegu driftu. Zajęcia prowadzą instruktorzy jazdy i zawodowi kierowcy, którzy przez cały czas trwania kursu służą radą i czuwają nad prawidłowym przebiegiem atrakcji. Samochód, którym poruszają się uczestnicy posiada klatkę bezpieczeństwa, fotele kubełkowe oraz 6- punktowe pasy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • to spełnienie marzeń każdego mężczyzny
 • to idealny prezent do nauki driftu w kontrolowanych i bezpiecznych warunkach
 • podczas kursu można nauczyć się wielu przydatnych umiejętności, które będzie można wykorzystać w przyszłości
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 64 lokalizacje

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  60 minut.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany w miesiącach kwiecień - październik. Usługa realizowana jest w każdych warunkach pogodowych, z wyjątkiem obfitych opadów śniegu, mrozu i gęstych mgieł.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Zabroniona realizacja pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Szkolenie odbywa się w grupach dwu osobowych. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym wyprzedzeniem. Zmiana terminu realizacji prezentu jest możliwa w czasie nie krótszym niż 7 dni roboczych przed ustalonym już terminem realizacji.

#bmw330i

Dzięki odbytemu kursowi moje umiejętności wzrosły i moja BMW lata teraz bokami jak nigdy ;) Polecam każdemu kto chce się nauczyć jazdy w kontrolowanym poślizgu!:D

#mfenci

Zapisałbym się na taki kurs, po filmie szybcy i wściekli bardzo mi się to podoba może jest szansa na polski kursy poznań Preply https://maturzysta.dlastudenta.pl/artykul/Popraw_swoj_angielski_za_pomoca_Skypea,112394.html

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product