Zaawansowane techniki jazdy motocyklem - szkolenie Tor Koszalin

4631
619

Motocykle są Twoją pasją? Chcesz poznać potęgę drzemiącą w tej nieprzewidywalnej maszynie? Jeśli tak, to szkolenie jest specjalnie dla Ciebie. Jazda motocyklem to umiejętność balansowania ciałem. Podczas dwugodzinnej części teoretycznej dowiesz się jak dostosować motocykl do siebie, zapoznasz się z jego konstrukcją, zasadami prawidłowego serwisowania różnych podzespołów i dobieraniem stroju motocyklowego. Instruktor zapozna Cię z częstymi błędami motocyklistów i sposobami ich unikania. Bądź profesjonalistą i zapoznaj się z aspektami prawidłowej techniki jazdy, przede wszystkim prawidłowej pozycji na motocyklu w różnych sytuacjach. Przedstawimy sytuacje tradycyjne takie jak hamowanie, prosta, zakręt, oraz sytuacje awaryjne.

Następnie czeka Cię indywidualna praca z instruktorem, czyli pięciogodzinna część praktyczna. Grupa to maksymalnie 14 osób, zostanie podzielona na dwie podgrupy, które będą wyjeżdżały na 20 minutowe sesje. By poznać motocykl i jego zachowania potrzeba wielu lat praktyki nie tylko na szosach ale przede wszystkim na torze.  Podczas szkolenia każdy ma indywidualne przejazdy oraz podpowiedzi, co należy poprawić. Skupimy się nad podstawowymi elementami pozycji na motocyklu przy niskich prędkościach bez wykorzystania hamulców, następnie dołączymy do tego hamowanie i zasady zachowania w sytuacja awaryjnych. Podczas pracy nad całością, każdego uczestnika indywidualnie sprawdzamy i na bieżąco poprawiamy błędy. Jeden instruktor  jedzie za kursantem, a drugi obserwuje przejazd z miejsca. W cenę wliczona jest również krótka przerwa obiadowa, na którą udamy się po dwóch godzinach jazdy, w celu regeneracji sił, przed dwoma ostatnimi przejazdami, podczas których każdy z uczestników jest nagrywany kamerą GO-Pro 3 Black. Cały przejazd wraz ze zdjęciami z tej kamery zostaje przesłany uczestnikom w przeciągu 2 tygodni.

 

Podczas tego rozbudowanego szkolenia posiądziesz umiejętności zaawansowanej techniki jazdy motocyklem, zauważysz jak prawidłowa technika wpływa na nasze bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy. Wykorzystasz zdobyte umiejętności w codziennej jeździe, a także uwiecznisz przejażdżkę po torze na filmiku, do którego będziesz mógł wracać kiedy tylko będziesz chcieć.

Logo 3mm Racing Academy

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Motopark Koszalin, ul. Gnieźnieńska 8

 • Czas trwania

  7 godzin.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy. Ralizacja w miesiącach kwiecień - październik. Opady deszczu uniemożliwiają realizację szkolenia. W takim przypadku rezerwujemy inny, dogodny termin szkolenia.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby towarzyszące mogą obserwować szkolenie praktyczne na torze.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój motocyklowy.

 • Wymagania

  Szkolenie przeznaczone dla osób posiadających własny motocykl - szkoła może udostępnić motocykl za dodatkową opłatą. Uczestnik musi posiadać własny kask motocyklowy. Wymagane prawo jazdy kat. A.

 • Informacje dodatkowe

  Szkolenia realizowane w dni weekendowe, nie częściej niż raz w miesiącu. Szkolenie realizowane w grupach.

#Motofon2000

Na szczęście na torach w Polsce nie ma dziur, czego nie można powiedzieć o drogach krajowych i tego jak wygląda nawierzchnia dla motocykli w Polsce, dziury, koleiny, remonty czekają na początkującego motocyklistę, który chcę trochę polatać wokół komina. Dlatego trochę nauki na torze, nie zaszkodzi. Polecam !

#Mateusz1992

Poznałem wielu fajnych ludzi z pasją i doświadczeniem no i nabyłem sporo nowych umiejętności, które pozwolą mi lepiej i sprawniej poruszać się po naszych kochanych drogach. Leci 5 *

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności