Strzelanie na strzelnicy FULL AUTO – Wałbrzych

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Opis prezentu

Czas trwania

Zajęcia na strzelnicy trwają 1 godzinę.

Lokalizacja

ul. Żelazna 58, Wałbrzych

Pogoda

Prezent realizowany sezonowo na otwartej strzelnicy w przybliżeniu od 21 marca do 10 grudnia. Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację prezentu. W takim przypadku należy zarezerwować inny dogodny termin.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, obserwujące realizację.

Obowiązujący strój

Dowolny, dostosowany do warunków pogodowych.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy.

Informacje dodatkowe

Voucher zawiera łącznie 40 strzałów (po 20 z AK 47 Kałasznikow i Rak PM 63) dla każdej z osób, opiekę instruktora, tarcze strzeleckie oraz ochronniki słuchu i wzroku.

Ważność vouchera

365

2019-11-25
5/5

Strzelanie

Wyjście z narzeczonym razem na strzelnice było świetne , choć atrakcja wcale nie kojarzona z kobietami, to dała dużo frajdy, a i narzeczony zadowolony.
Polecam, bo świetna sprawa plus dobra opieka instruktorska , sam zakup i rezerwacja też łatwe

2019-10-03
4/5

Strzelanie

Bilet kupiłam mężowi na urodziny. Był zachwycony, nawet namówił kolegę żeby i ten kupił dla siebie taki lot w Prezecie marzeń. Było ekstra , polecam

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

06.05.2020

Czy jeśli chcę postrzelać dłużej muszę kupić dwa vouchery czy już na miejscu mogę się dogadać i dopłacić? Czy można kupić 2 vouchery i zrealizować jednocześnie i czy można jakoś urozmaicić atrakcję o inne bronie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Sugeruję wykupić dwa vouchery to umówimy jedną dłuższą realizację. Można tez realizować jednocześnie takie same vouchery. Każda ze strzelnic ma różne oferty na różne rodzaje broni, więc można wybrać dodatkowo inny pakiet.
https://prezentmarzen.com/strzelanie-z-broni/

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Nauka praktycznego posługiwania się bronią na otwartej strzelnicy w Wałbrzychu. Zajęcia trwają 1 godzinę i w zależności od wybranej opcji przeznaczone są dla 1 lub 2 osób. Uczestnik odda w sumie 40 strzałów z dwóch rodzajów broni automatycznej tzw. full auto.

Komu podarować strzelanie na strzelnicy?

  • Mężczyźnie, który chce nauczyć się strzelać
  • Przyjacielowi, który lubi wyzwania i adrenalinę
  • Miłośnikowi militariów

Strzelanie na strzelnicy FULL AUTO

Strzelanie na strzelnicy pod okiem doświadczonego instruktora to doskonały sposób na bezpieczne zapoznanie się z bronią. Podczas wizyty na strzelnicy instruktor przedstawi podstawy budowy i obsługi broni oraz wyjaśni jak wygląda postawa strzelecka. Osoba obdarowana odda w sumie 40 strzałów z broni automatycznej umożliwiającej strzelanie ogniem ciągłym, która może znajdować się w posiadaniu jedynie służb mundurowych i wojska.

Dostępna broń

W zależności od wybranej opcji, udział w zajęciach przeznaczony jest dla 1 lub 2 osób. Każdy z uczestników podczas zajęć na strzelnicy odda w sumie 40 strzałów: po 20 strzałów z AK 47 Kałasznikow i Rak PM 63. Miłośnicy historii II wojny światowej zamiast AK 47 i Rak-a, mogą wybrać PPSz wz 43 (20 strzałów) oraz PPSz wz 41 (20 strzałów). Dodatkowa broń i amunicja do indywidualnego ustalenia z organizatorem.

O strzelnicy

Strzelnica Wałbrzych "Fundacja Przetrwanie" to otwarty obiekt z profesjonalną kadrą instruktorską i 5 stanowiskami strzeleckimi. To idealne miejsce na doskonalenie swoich umiejętności strzeleckich, jak również rozpoczęcie swojej przygody z bronią palną w ramach szkoleń organizowanych przez wrocławską firmę ESHOT, prowadzącej także sklep z bronią. Jednym z głównych atutów strzelnicy jest bardzo duży wybór broni. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy, a wśród nich byli funkcjonariusze policyjnych grup specjalnych, żołnierze oraz zawodowi instruktorzy strzelectwa, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą na temat broni palnej. Strzelnica to także świetne miejsce na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, pikniki, ogniska i inne plenerowe atrakcje połączone z odrobiną adrenaliny i rywalizacji.


W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Pozwala w bezpieczny sposób poznać strzelanie
  • Może zapoczątkować nową pasję
  • Dostarczy niezapomnianych emocji i wrażeń
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla: