Kurs strzelania na strzelnicy – Wrocław

(0)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

około 30 minut.

Lokalizacja

Wrocław i okolice, dokładne miejsce ustalane jest podczas rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Atrakcja całoroczna.

Informacje dla oglądających

Atrakcja przeznaczona jest wyłącznie dla osoby obdarowanej.

Obowiązujący strój

Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów, odpowiedni do panujących warunków atmosferycznych.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera, wymagana wcześniejsza rezerwacja. Brak wymogu minimalnego wieku uczestnika.

Informacje dodatkowe

Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w atrakcji pod opieką rodzica lub prawnego opiekuna. Atrakcja wyłącznie dla osób niekaranych.

Dodaj Opinię

Kurs strzelania na strzelnicy – Wrocław

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Wstęp na strzelnicę i strzelanie pod okiem instruktora umożliwia rekreacyjne oddawanie strzałów do tarczy. Na strzelnicę mogą udać się zarówno doświadczeni strzelcy, jak i osoby, które wcześniej nie miały styczności z bronią palną. Całość realizowana jest grupowo na strzelnicy we Wrocławiu i okolicach.

Komu podarować kurs strzelania na strzelnicy?

  • Osobom, które chciałyby sprawdzić swoją celność

  • Znajomemu, który pasjonuje się bronią i strzelectwem

  • Każdemu, kto lubi aktywności pełne adrenaliny i emocji

Wstęp na strzelnicę i strzelanie we Wrocławiu

Wstęp na strzelnicę umożliwia obdarowanej osobie skorzystania z profesjonalnych torów strzeleckich i oddania 20 strzałów z dwóch wybranych rodzajów broni. Aktywność odbywa się we Wrocławiu i okolicach, a nad bezpieczeństwem czuwa wykwalifikowany instruktor. Do wyboru mamy zróżnicowane bronie o różnych kalibrach: od broni krótkiej, takiej jak rewolwer Magnum czy pistolet Glock przez popularny Kałasznikow aż po strzelbę gładkolufową. Na miejscu uczestnik będzie mógł oddać strzały z pozycji statycznej, a w razie potrzeby instruktor pomoże w prawidłowej obsłudze broni i wyjaśni, jak należy celować, by trafić. Wstęp na strzelnicę możliwy jest dla osób niepełnoletnich pod warunkiem obecności opiekuna prawnego. Ze strzelnicy nie będą mogły skorzystać osoby karane lub znajdujące się pod wpływem substancji odurzających, takich jak alkohol czy narkotyki.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

Akademia Obrony Saggita

Akademia Obrony Saggita to miejsce tworzone przez doświadczonych pasjonatów, którzy doskonale operują bronią różnego kalibru. Instruktorzy Saggita od 2009 roku przeszkolili tysiące osób - zarówno cywili, jak i członków formacji mundurowych. Na pierwszym miejscu stawiana jest tu profesjonalna i bezpieczna obsługa broni, by każdy zainteresowany mógł odpowiedzialnie operować pistoletem, strzelbą czy karabinem. Szkolenia odbywają się na zasadzie “nauki do skutku” - instruktor objaśnia pojęcia i wydaje amunicję do momentu, aż uczestnik opanuje umiejętność posługiwania się daną bronią. 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Sprawdzisz swoje umiejętności strzeleckie w bezpiecznych warunkach

  • Spędzisz czas na ciekawej aktywności pod okiem wykwalifikowanej kadry

  • Dowiesz się, jak skutecznie i bezpiecznie korzystać z broni palnej

Czytaj więcej

Realizacja

Cena: 125 zł

Opcja BEZ ENDU
12,50 zł

Wykonawca:

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0010228