• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Poznaj Strzelanie – Wrocław

3701

Indywidualne zajęcia z nauki praktycznego strzelania i sprawnego posługiwania się bronią realizowane na strzelnicy we Wrocławiu.

Komu podarować kurs strzelania z broni palnej?

 • Miłośnikowi broni
 • Pasjonatowi militariów
 • Każdemu, kto chciałby nauczyć się posługiwania bronią

Atrakcja

Indywidualny kurs strzelecki, w trakcie którego uczestnik przejdzie techniczne zapoznanie się z bronią, pozna prawidłową postawę strzelecką oraz nauczy się prawidłowo przeładowywać broń. Główną atrakcją zajęć jest strzelanie do tarczy. Uczestnik odda w sumie 40 strzałów - 20 z broni kaliber 9 mm i 20 z broni kaliber 5,6 mm.

O strzelnicy

Strzelnica we Wrocławiu zlokalizowana jest w budynku o stałej temperaturze, dzięki czemu strzelanie może być realizowane przez cały rok, niezależnie od pogody. Obiekt posiada 5 stanowisk strzeleckich na osi 20 metrów.  

Dostępna broń

Uczestnik będzie miał dostęp do następujących rodzajów broni: Glock 17, Glock 19, Walther Olympia, Browning Semi Auto 22, CZ-75 Kadet. 

Czas trwania

Zajęcia z nauki strzelania na strzelnicy trwają ok. 30 minut.

Bezpieczeństwo

W czasie zajęć na strzelnicy konieczne jest zachowanie szczególnej ostrożności, nie tylko podczas samego strzelania, ale też przenoszenia broni, czy poruszania się po obiekcie. 

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy - uczestnik zostanie zapoznany z nim na początku zajęć i zobowiązany jest go bezwzględnie przestrzegać. 

Kategorycznie zabrania się uczestniczenia w atrakcji pod wpływem alkoholu, lub innych środków odurzających.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Instruktor prowadzący strzelanie ma obowiązek zapewnić bezpieczeństwo uczestnikowi i innym osobom przebywającym na terenie strzelnicy, uczestnik zaś zobowiązany jest stosować się do poleceń i komend prowadzącego. 

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne, bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Nie przestrzeganie regulaminu, bądź nie stosowanie się do poleceń prowadzącego skutkuje natychmiastowym usunięciem uczestnika z terenu strzelnicy. 

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Spełnisz marzenie o strzelaniu z prawdziwej broni
 • Stworzysz możliwość zdobycia nowych umiejętności
 • Podarujesz wyjątkowy prezent pełen niezapomnianych emocji
Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4.5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Dla Niej

Kup w zestawie 34 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niej169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Wrocław, ul. Sztabowa 32 (teren jednostki wojskowej, wejście obok hurtowni zabawek Askot)

 • Czas trwania

  Około 30 minut.

 • Pogoda

  Warunki atmosferyczne nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą. Aktywny udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów, odpowiedni do panujących warunków atmosferycznych.

 • Wymagania

  Prezent dostępny od 16 roku życia. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Bezwzględny zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Pakiet obejmuje wynajęcie toru, tarcze, 20 strzałów z broni o kalibrze 9 mm – pistolety Glock, 20 strzałów z broni o kalibrze 5,6 mm – pistolety Walther Olympia, karabinki Browning Semi Auto 22 i CZ581 oraz opiekę instruktora.

#Krzysztof

Realizacja prezentu przebiegła bez zarzutu. Miła obsługa, profesjonalna strzelnica i nie ubogi wybór broni, ale trochę za mało naboi. Pozdrawiam

#Jarosław

Po prostu świetnie! Zawsze chciałem postrzelać z pistoletu Glock! Polecam, bo warto doświadczyć strzelania z prawdziwej broni :)

#Ola

Witam, Po wybraniu miasta Wrocław nadal ukazuje mi się lokalizacja: Ząbkowice Śląskie. Czy w takim razie Voucher nie jest realizowany we Wrocławiu? Jak wygląda realizacja Vouchera? Trzeba wcześniej jeszcze coś wykupić, czy wystarczy go wydrukować i z nim przyjść? Pozdrawiam, Aleksandra Piasecka

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, realizacje na strzelnicy odbywają się w Ząbkowicach Śląskich - Wrocław to najbliższe duże miasto w pobliżu strzelnicy. W celu ustalenia terminu na realizację należy zgłosić się z wykupionym voucherem do naszego działu rezerwacji. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności