Strzelanie na strzelnicy – Kraków

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Około 30 minut.

Lokalizacja

Kraków, ul. Pasternik 128,

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizacje prezentu. Prezent realizowany na krytej strzelnicy.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Minimalny wiek uczestnika: 12 lat. Wymagana obecność rodziców lub opiekuna prawnego z osobą poniżej 18 roku życia.

Informacje dodatkowe

Voucher obejmuje: opiekę instruktora, szkolenie z zasad posługiwania się bronią i zasad bezpieczeństwa, tarcze, wynajem strzelnicy, słuchawek i okularów ochronnych, zaklejki, ubezpieczenie, 23 strzały z różnych broni.

Opinie (6)

Od 1 czerwca 2023 roku publikujemy wyłącznie zweryfikowane opinie. Opinie mogą wystawić wyłącznie nasi Klienci, którzy dokonali zakupu lub skorzystali z usługi. Opinie są zatwierdzane przez moderatora.
2021-04-07

Kupiłam synowi na urodziny taki prezent i bardzo się ucieszył. Dobrze się bawił i wrócił zadowolony

2020-04-06

Uprawiam strzelectwo, dlatego siostra miała łatwy wybór prezentu, zwłaszcza, że interesuje się militariami i mam w domu takie precjoza.Uważam, że każdy facet musi umieć obchodzić się z bronią.

2020-04-06

Strzelałam pierwszy raz w życiu! To było moje marzenie do którego nie mogłam się zebrać aż w końcu ubiegł mnie mój chłopak dając mi prezent na urodziny :) Przeżycie niesamowite i wrażeń sporo! Pierwsze zaskoczenie waga broni, drugie siła odrzutu a trzecie ADRENALINA!
Polecam!

Dodaj Opinię

Strzelanie na strzelnicy – Kraków

FAQ

04.09.2020
czy uczestnikiem może być dziecko 14 lat + osoba dorosła (rodzić)
Odpowiedź z 10.09.2020
Ze strzelnicy mogą korzystać osoby po ukończeniu 15 roku życia w obecności prawnego opiekuna.
06.05.2020
Kurs trwa 30 min, czy jeśli chcę postrzelać godzinę muszę kupić dwa vouchery czy już na miejscu mogę się dogadać i dopłacić? Czy można kupić 2 vouchery i zrealizować jednocześnie i czy można jakoś urozmaicić atrakcję o inne bronie?
Odpowiedź z 22.05.2020
Sugeruję wykupić dwa vouchery to umówimy jedną dłuższą realizację. Można tez realizować jednocześnie takie same vouchery. Każda ze strzelnic ma różne oferty na różne rodzaje broni, więc można wybrać dodatkowo inny pakiet. https://prezentmarzen.com/strzelanie-z-broni/
Zadaj pytanie

Mapa

Indywidualne zajęcia z nauki praktycznego strzelania i sprawnego posługiwania się bronią, realizowane na strzelnicy na świeżym powietrzu w Krakowie. Uczestnik odda w sumie 23 strzały z 3 rodzajów broni. Zajęcia na strzelnicy trwają ok. 30 minut.

Komu podarować strzelanie na strzelnicy w Krakowie?

  • Przyjacielowi z Krakowa, jako oryginalny prezent
  • Osobie, która interesuje się militariami
  • Każdemu, kto chciałby nauczyć się posługiwania bronią

Strzelanie na strzelnicy

Podstawowy kurs strzelecki stwarza możliwość spróbowania własnych sił w oddawaniu strzałów z różnych rodzajów broni. Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który rozpocznie spotkanie od szkolenia z zasad bezpieczeństwa i zasad posługiwania się bronią. Omówi podstawowe zagadnienia teoretyczne związane z bronią i jej mechanizmem. Część praktyczna obejmować będzie naukę precyzyjnego celowania z trzech rodzajów broni. Osoba obdarowana odda 10 strzałów z pistoletu Glock, 10 strzałów z kałasznikowa AK-47 oraz 3 strzały ze strzelby Shotgun. Podczas 30-minutowych zajęć uczestnik odda w sumie 23 strzały.

O strzelnicy

Pasternik to odkryta strzelnica, na której można uprawiać praktycznie każdy rodzaj strzelectwa. Strzelnica GoToShoot jest grupą przyjaciół i pasjonatów broni palnej. Skład kadry to wykwalifikowanymi i doświadczonymi instruktorzy, zawodnicy strzelectwa sportowego, strzelcy oraz żołnierze wojsk specjalnych, ratownicy medyczni, ratownicy pola walki i specjaliści technik linowych. Naszą misją jest rozpowszechnianie strzelectwa, przekazywanie naszej wiedzy i doświadczenia, jako przyjemnej i pełnej emocji formy spędzenia czasu i doskonalenia się.


W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stworzysz okazję do zdobycia nowych umiejętności
  • Spełnisz marzenie o strzelaniu z prawdziwej broni
  • Podarujesz niezapomniane przeżycie pełne ogromnych emocji
pinezka
Kraków  - zmień lokalizację

Kraków   (zmień)

Cena:

Cena: 189 zł

ktoś kupił ten produkt
5 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto
P0005695