Strzelanie na strzelnicy – Szczecin

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Prezent trwa ok. 45 minut.

Lokalizacja

Strzelnica Szczecin, ul. Czarnieckiego 8. Województwo zachodniopomorskie.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizacje prezentu. Prezent realizowany na krytej strzelnicy.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów, ale również dostosowany do aktualnie panujących warunków pogodowych.

Wymagania

Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekunów.

Informacje dodatkowe

Na miejscu możliwość wykupienia dodatkowego pakietu amunicji.

Ważność vouchera

365

2020-08-31
5/5

Strzelanie na strzelnicy – Szczecin

super było, naprawdę polecam. Nie był to prezent moich marzeń, ale następnym razem juz będzie!

2019-10-24
5/5

strzelanie

Strzelnica w bunkrze to niesamowity klimat! Pasjonuję się militariami, więc ten prezent był trafiony w 100%.

2019-04-19
5/5

fajne przeżycie

Moja siostra z mężem dali mi na święta taki voucher do strzelnicy bo od dziecka interesuje się militariami i dużo czytam na temat ale nigdy nie miałem okazji strzelać tak naprawdę. Byłem bardzo zaskoczony i ucieszony takim prezentem. Na miejscu wszystko odbywa się fachowo kurs poszerza wiedzę a samo strzelanie w praktyce jest ciekawym doświadczeniem. No i strzelnica w bunkrze robi megaa wrażenie i nadaje temu wszystkiemu odpowiedni klimat. Polecam

2016-02-04
4/5

5/5

Na początku miałem obawy co do samej strzelnicy, jednak szybko zmieniłem zdanie jak tylko wszedłem do obiektu. Strzelnica w bunkrze to ciekawy pomysł, miła kadra instruktorska i strzelanie do tarcz. Jak dla mnie super!

2015-12-10
4/5

prezent od dziewczyny

Voucher otrzymałem od dziewczyny, bym odszedł w końcu od komputera. Dziękuję ci kochanie, bawiłem się świetnie. Pozdrawiam panów ze strzelnicy.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

26.12.2020

Czy wykupując 3 vouchery możemy przyjechać w 3 osoby i jednocześnie je zrealizować? (Oczywiście po wczesnienszym umówieniu terminu)

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, tak jeśli zostanie to wcześniej ustalone z wykonawcą. Pozdrawiam.

10.08.2020

Czy cale ze strzelania odbywaja sie pod okiem instruktora? chchialabym zeby te zajecia byly bezpieczne dla kogos kto pierwszy raz w zyciu strzela z broni

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Oczywiście. Instruktor nadzoruje realizację przez cały czas.

30.07.2020

witam,chciala bym wykupic kurs strzelania dla przyjaciolki,pytanie moje brzmi czy bedzie strzelac tylko z krotkiej broni ,czy tez rozne rodzaje.

Odpowiedź

Prezentmarzeń
W podanym pakiecie jest broń 5,6mm. W lokalizacji Szczecin w ofercie mamy również inne pakiety strzeleckie https://prezentmarzen.com/strzelanie-z-broni-bojowej-szczecin/ https://prezentmarzen.com/strzelanie-z-pistoletu-glock-17-szczecin/ https://prezentmarzen.com/zostan-rewolwerowcem-szczecin/

06.05.2020

Czy jeśli chcę postrzelać dłużej muszę kupić dwa vouchery czy już na miejscu mogę się dogadać i dopłacić? Czy można kupić 2 vouchery i zrealizować jednocześnie i czy można jakoś urozmaicić atrakcję o inne bronie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Sugeruję wykupić dwa vouchery to umówimy jedną dłuższą realizację. Można tez realizować jednocześnie takie same vouchery. Każda ze strzelnic ma różne oferty na różne rodzaje broni, więc można wybrać dodatkowo inny pakiet. https://prezentmarzen.com/strzelanie-z-broni/
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Indywidualne zajęcia z nauki praktycznego strzelania i sprawnego posługiwania się bronią realizowane na krytej strzelnicy w Szczecinie.

Komu podarować kurs strzelania z broni palnej?

  • Miłośnikowi broni
  • Pasjonatowi militariów
  • Każdemu, kto chciałby nauczyć się posługiwania bronią

Atrakcja

Intensywny kurs nauki strzelania z broni połączony z dobrą zabawą. Po krótkiej części teoretycznej, w której uczestnik zostanie zapoznany z budową i działaniem broni palnej, nastąpi część praktyczna. Uczestnik nauczy się jak przybrać prawidłową postawę strzelecką, ładować magazynek, przeładowywać i rozładowywać broń. Główną atrakcją zajęć jest strzelanie do tarczy. Uczestnik odda 50 strzałów z broni kaliber 5,6 mm.

O strzelnicy

Strzelnica Szczecin, na której realizowane są zajęcia z nauki strzelania zlokalizowana jest w starym bunkrze w centrum miasta. Dysponuje trzema stanowiskami strzeleckimi oraz salą konferencyjną na 25 osób, wyposażoną w komputer, rzutnik, projektor multimedialny. Do dyspozycji uczestnika pozostaje 20 rodzajów broni kaliber 5,6 mm.

Kryta strzelnica w Szczecinie umożliwia realizację zajęć przez cały rok, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Dostępna broń

Rodzaje broni dostępne na strzelnicy: CZ-75 Kadet, Walther P-22, MCM Margolin, Walther G-22, Beretta 70S, Hammerli X-Esse 4, Beretta 92F, Glock 17, Walther P-99, P-83, Jericho 941, CZ 82, PM84P Glauberyt, Rossi, CZ 75, Walther P-1, MAG 95, FN Browning, HK USP Compact, Makarov.

Arsenał strzelnicy jest regularnie uzupełniany i może nieznacznie różnić się od prezentowanego.

Czas trwania

Zajęcia z nauki strzelania na strzelnicy trwają ok. 45 minut.

Bezpieczeństwo

Postępowanie z bronią wymaga zachowania szczególnej ostrożności, zarówno podczas oddawania strzałów, jak i przenoszenia broni, czy poruszania się po strzelnicy. 

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy Szczecin, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i do przestrzegania którego jest bezwzględnie zobowiązany.

Na strzelnicy w Szczecinie zabrania się przebywania pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo za strzelnicy?

W czasie zajęć uczestnik ma obowiązek stosować się do komend i poleceń instruktora prowadzącego strzelanie, który odpowiedzialny jest za zapewnienie bezpieczeństwa zarówno uczestnikowi, jak i innym osobom przebywającym na strzelnicy. 

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej może stanowić realne zagrożenie uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne, bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Nie stosowanie się do poleceń prowadzącego, bądź nie przestrzeganie zasad regulaminu, skutkuje natychmiastowym usunięciem uczestnika z terenu strzelnicy. 

Strzelnica szczecin to dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnisz marzenie o strzelaniu z prawdziwej broni
  • Stworzysz możliwość zdobycia nowych umiejętności
  • Podarujesz wyjątkowy prezent pełen niezapomnianych emocji
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Cena: 98 zł

P0001132

Ocena 

5/5
5