Strzelanie z pistoletu Glock

3701

Osoba obdarowana spędzi czas na strzelnicy w towarzystwie instruktora i odda kilkanaście strzałów z Glocka, używanego w służbach porządkowych niemalże na całym świecie.

Komu podarować strzelanie z Glocka?

 • Osobie, która interesuje się militariami
 • Przyjacielowi, jako oryginalny prezent
 • Mężczyźnie, który chce nauczyć się strzelać

Strzelanie z pistoletu Glock

Atrakcja odbywa się na specjalnie przygotowanej strzelnicy, gdzie osoba obdarowana spotka się z doskonale przeszkolonym instruktorem, który przybliży metodę działania oraz budowę i charakterystykę broni. Krótkie szkolenie dotyczyło będzie metod ładowania i przeładowywania broni  oraz podstawowych zasady bezpieczeństwa, które obowiązują na strzelnicy. Instruktor nauczy prawidłowego chwytu broni oraz odpowiedniej postawy strzeleckiej.

Pistolet Glock

Glock – używany jest w służbach porządkowych niemalże na całym świecie. Policja w Polsce prawie całkowicie uzbrojona jest w ten lekki pistolet. Model CZ 75 jest inspiracją dla wielu innych konstrukcji. Glock 17 jest samopowtarzalnym pistoletem bojowym, produkcji austriackiej. Zastosowano w nim potrójny system zabezpieczenia, który pozwala na bezpieczne użytkowanie oraz skraca czas użycia broni. Jego największą zaletą jest niezawodność oraz ogromna wytrzymałość, która pozwala używać go w każdych warunkach, od -40 st. C, aż do +200 st. C i nie ma to wpływu na jego funkcjonalność. Dzięki wielu zaletom, Glock 17 stał się marką kultową, począwszy od lat 80', kiedy to zadebiutował w austriackiej armii, by później stać się najpopularniejszą bronią funkcjonariuszy policji na całym świecie.

W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Uczestnik spędzi czas w aktywny i ciekawy sposób
 • Wręczone zostanie niezapomniane przeżycie pełne ogromnych emocji
 • Stworzona zostanie okazja do zdobycia nowych umiejętności
Czytaj więcej >

Czas trwania

Cena od:

95.000034000000

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Cena od:

95.000034000000

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niego

Kup w zestawie 44 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niego169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zależne od miejsca realizacji (wybierz lokalizację)

 • Czas trwania

  Zależny od miejsca realizacji (wybierz lokalizację).

 • Pogoda

  Nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny, niekrępujący ruchów.

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów lub wymagana jest ich obecność. Bezwzględny zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Luiza

To ile czasu wynosi taka atrakcja? I czy taki voucher można nabyć osobiście? Chodzi o Szczecin :)

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, na całą realizację można przeznaczyć ok. godziny. Czas realizacji zależy od osoby obdarowanej - niektórym do wystrzelania całego pakiety wystarczy 30 minut. Zamówienie można zrobić przez naszą stronę internetową lub telefonicznie - w Szczecinie nie mamy punktu stacjonarnego. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Podobne produkty

Social Media
Płatności
product