Strzelanie z pistoletu Glock

3701

 Pasjonuje Cię strzelectwo? A może szukasz nowego, ciekawego hobby, które dostarczy solidnej dawki adrenaliny? Mamy ofertę skierowaną właśnie do Ciebie!

Glock 17 jest samopowtarzalnym pistoletem bojowym, produkcji austriackiej. Zastosowano w nim potrójny system zabezpieczenia, który pozwala na bezpieczne użytkowanie oraz skraca czas użycia broni. Jego największą zaletą jest niezawodność oraz ogromna wytrzymałość, która pozwala używać go w każdych warunkach, od -40 st. C, aż do +200 st. C i nie ma to wpływu na jego funkcjonalność. Dzięki wielu zaletom, Glock 17 stał się marką kultową, począwszy od lat 80', kiedy to zadebiutował w austriackiej armii, by później stać się najpopularniejszą bronią funkcjonariuszy policji na całym świecie. Teraz to Ty możesz przeżyć wspaniałą przygodę, podczas strzelania z Glock'a 17. Na profesjonalnej strzelnicy poznasz tajniki obchodzenia się z bronią, jej budowę, metody ładowania oraz podstawowe zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać na strzelnicy.

Instruktor nauczy Cię poprawnej postawy strzeleckiej, odpowiedniego chwytu broni i udzieli cennych wskazówek dotyczących celowania. Po takim szkoleniu poczujesz się pewnie i z lekcji strzelania będziesz mógł czerpać wyłącznie przyjemność, którą zapamiętasz na długi czas!

Cena od:

95.000034000000

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Szczecin 95 zł

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Dla Niego

Kup w zestawie 41 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Niego169 zł

  • Ważność vouchera

    365

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Luiza

To ile czasu wynosi taka atrakcja? I czy taki voucher można nabyć osobiście? Chodzi o Szczecin :)

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, na całą realizację można przeznaczyć ok. godziny. Czas realizacji zależy od osoby obdarowanej - niektórym do wystrzelania całego pakiety wystarczy 30 minut. Zamówienie można zrobić przez naszą stronę internetową lub telefonicznie - w Szczecinie nie mamy punktu stacjonarnego. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności