Strzelanie na strzelnicy – Lublin

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

Ok. 1 godzina.

Lokalizacja

Lubelskie Centrum Strzeleckie, ul. Metalurgiczna 3, Lublin

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawia się jedynie osoba obdarowana prezentem.

Obowiązujący strój

Dowolny, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy oraz dokument potwierdzający tożsamość. Minimalny wiek to 18 lat.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: tor i opiekę instruktora, szkolenie z zasad bezpieczeństwa i zasad posługiwania się bronią, tarcze,ochronę oczu i słuchu, pakiet 35 strzałów (pistolet 22LR, 9x19, karabin AK/AR15).

Ważność vouchera

365

2020-08-04
4/5

W końcu coś dla mnie

Interesuję się bronią, wojskiem i historią, więc taki bilecik był dla mnie mega atrakcją. Dobra organizacja, świetny kontakt z instruktorami. Wróce tam z kolegami.

2020-04-30
4/5

Strzelnica Lublin

Razem z synem zafundowaliśmy sobie taką rozrywkę i muszę powiedzieć że było warto :)
Spędziliśmy świetnie czas na rozrywce której nigdy do tond nie próbowaliśmy. Myślę że od tej pory wiemy gdzie kupować prezenty w Lublinie super pomysły.

2020-03-25
5/5

Ale jazda!!!

Rewelacja! Za szybko! Za krótko i za mało! Chcę więcej! Dzięki chłopaki za ekstra prezent!!!

2020-02-19
4/5

rewelacja

Jeszcze nie miałem takiego prezentu! Zostałem miło zaskoczony. Nie byłem nigdy na strzelnicy ani nie trzymałem broni w ręce! Okazało się to bardzo proste a nawet przyjemne. Faceci na strzelnicy nie udawali Rambo, fajna kumpelska atmosfera. polecam

2019-12-04
5/5

Strzelanie na strzelnicy

Wypad na strzelnicę dostaliśmy jako prezent od szefa. Strzelanie z broni palnej to niesamowita dawka adrenaliny. Już myślimy nad powtórką :) Polecam!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

04.09.2020

Jaki jest minimalny wiek aby uczestniczyć w atrakcji?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Minimalny wiek, który umożliwia uczestnictwo w atrakcji to 18 lat.

07.07.2020

czy strzały są z broni ostrej?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Dzień dobry, osoba obdarowana prezentem odda: 20 strzałów z pistoletu 22LR, 10 strzałów z pistoletu 9x19 oraz 5 strzałów z karabinu AK/AR15.

15.06.2020

Z jakich broni mogę strzelać ?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Pakiet obejmuje 20 strzałów z pistoletu 22LR, 10 strzałów z pistoletu 9x19 oraz 5 strzałów z karabinu AK/AR15.

06.05.2020

Czy jeśli chcę postrzelać dłużej muszę kupić dwa vouchery czy już na miejscu mogę się dogadać i dopłacić? Czy można kupić 2 vouchery i zrealizować jednocześnie i czy można jakoś urozmaicić atrakcję o inne bronie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Sugeruję wykupić dwa vouchery to umówimy jedną dłuższą realizację. Można tez realizować jednocześnie takie same vouchery. Każda ze strzelnic ma różne oferty na różne rodzaje broni, więc można wybrać dodatkowo inny pakiet.

06.05.2020

Kurs trwa 30 min, czy jeśli chcę postrzelać godzinę muszę kupić dwa vouchery czy już na miejscu mogę się dogadać i dopłacić? Czy można kupić 2 vouchery i zrealizować jednocześnie i czy można jakoś urozmaicić atrakcję o inne bronie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Sugeruję wykupić dwa vouchery to umówimy jedną dłuższą realizację. Można tez realizować jednocześnie takie same vouchery. Każda ze strzelnic ma różne oferty na różne rodzaje broni, więc można wybrać dodatkowo inny pakiet. https://prezentmarzen.com/strzelanie-z-broni/
  

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Nauka strzelania na krytej strzelnicy w Lublinie pod opieką doświadczonego instruktora. Zajęcia na strzelnicy trwają ok. 1 godzinę. Osoba obdarowana odda w tym czasie w sumie 35 strzałów.

Komu podarować strzelanie na strzelnicy?

  • Miłośnikowi przygód i adrenaliny
  • Pasjonatowi militariów, który marzy o oddaniu strzałów z prawdziwej broni
  • Mężczyźnie z Lublina, jako oryginalny prezent z okazji urodzin

Strzelanie na strzelnicy

Strzelanie z prawdziwej broni palnej to niesamowita dawka adrenaliny. Lekcja z doświadczonym instruktorem to doskonała okazja, by przekonać się w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach, jak mocne jest jej uderzenie z każdym pociągnięciem za spust. Przygotowany pakiet strzałów pozwoli przetestować aż trzy bronie i oddać w sumie 35 strzałów. Osoba obdarowana prezentem odda: 20 strzałów z pistoletu 22LR, 10 strzałów z pistoletu 9x19 oraz 5 strzałów z karabinu AK/AR15.

O strzelnicy

Lubelskie Centrum Strzeleckie to kryta i świetnie wyposażona strzelnica oferująca aż 12 torów z tarczociągami na dwóch oddzielnych osiach strzeleckich. Stanowiska o szerokości 130 cm zapewniają komfortowe warunki dla strzelających i instruktorów, a szybkie transportery tarcz pozwalają maksymalnie wykorzystać czas spędzony na strzelnicy. Strzelanie nie kończy się na papierowych tarczach – tory są wyposażone w obrotnice oraz gongi stalowe. Duży wybór broni zadowoli nawet najbardziej wymagającego strzelca.


W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Spełnia marzenie o strzelaniu z prawdziwej broni
  • Pozwala w bezpieczny sposób zdobyć nowe umiejętności
  • To oryginalny upominek, który na długo zapisze się w pamięci
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

Ilość osób:  1 osoba

Cena: 130 zł

Ocena 

4/5
5