Skok ze Spadochronem we Wrocławiu

Skok spadochronowy Wrocław

Urokliwy Wrocław widziany z lotu ptaka posiada w swojej ofercie piękne, niezapomniane widoki które zapierają dech w piersiach. Gdy zdecydujesz się na skok spadochronem w tym mieście, masz możliwość podziwiać górę Ślężę i Zalew Mietkowski, a przy dobrej widoczności nawet Karkonosze i Śnieżkę.

Profesjonalizm i Bezpieczeństwo!

Odbędziesz skok ze spadochronem w tandemie z wykwalifikowanym instruktorem, dlatego nie musisz się martwić o swoje bezpieczeństwo. W czasie skoku spadochronowego dwa spadochrony to postawa - główny i zapasowy. Automat spadochronowy AAD, to bardzo ważne zabezpieczenie, które posiada każdy spadochron! Używamy tylko sprawdzonego i niezawodnego sprzętu oraz dysponujemy bardzo nowoczesnym samolotem. Podczas, skoków na spadochronie w okolicy Wrocławia, będziesz nieustannie pod opieką profesjonalnego instruktora. W czasie swobodnego spadania, nie odczujesz obecność instruktora, choć cały czas będzie on kontrolował prawidłowy przebieg lotu.

Przygoda na lotnisku w Mirosławicach

Skoki ze spadochronem we Wrocławiu, odbywają się z wysokości 4km. Przez pierwsze 2,5km będziesz praktykował swobodne spadanie i rozwiniesz prędkość nawet do 300 km/h. Szybowanie na otwartej czaszy będzie trwało około 8-10 min. Całe wydarzenie może być filmowane w jakości HD by pochwalić się znajomym swoją odwagą.

Prezent zawiera:

 1. Instruktor dobierze dla Ciebie kombinezon do skoku, gogle i przejdziesz krótkie szkolenie, w którym omówimy jak będzie wyglądał skok spadochronowy, odbędziesz ćwiczenie sposobu oddzielenia się od samolotu oraz pozycję swobodnego spadania i lądowania.
 2. Ubierzesz specjalną uprząż pasażera tandemu.
 3. Wraz ze swoim instruktorem udasz się do samolotu.
 4. Odbędziesz lot samolotem na wysokości 4000 metrów trwający około 15 min.
 5. Wyskoczysz przypięty do instruktora i  doświadczysz uczucia swobodnego spadania, które trwa około 50 sekund. Otwarcie spadochronu głównego nastąpi na wysokości 1700 metrów i szybowanie na otwartej czaszy będzie trwało około 8-10 min. W tym czasie możesz sterować spadochronem. W powietrzu podczas swobodnego spadania obecność instruktora będzie niewyczuwalna, choć będzie on kontrolował prawidłowy przebieg lotu.
 6. Bardzo łagodnie wylądujecie. Lądowania ze spadochronem tandemowym są bardzo miękkie, ponieważ jest to konstrukcja szybująca i podczas lądowania uniesiesz nogi tak, aby instruktor wylądował za Ciebie.
 7. Po skoku otrzymasz pamiątkowy Certyfikat potwierdzający odbycie skoku ze spadochronem.
Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Filmowanie i zdjęcia

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Ekstremalnie

Kup w zestawie 58 lokalizacji

PrezentMarzeń - Ekstremalnie789 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Lotnisko w Mirosławicach

 • Czas trwania

  Realizacja prezentu trwa ok.1,5 godziny. Skok to 50 sekund wolnego spadania i ok. 8-10 minut szybowania z otwartą czaszą spadochronu.

 • Pogoda

  Prezenty realizujemy od połowy kwietnia do końca września, głównie weekendowo. Opady oraz duży wiatr mogą uniemożliwić odbycie skoku. W takiej sytuacji rezerwujemy dla uczestnika najbliższy, dogodny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój odpowiedni do pory roku i pogody oraz mocno dopasowane obuwie.

 • Wymagania

  Maksymalna waga obdarowanego - 120 kg, minimalny wzrost - 130 cm. Przeciwwskazania to choroby serca, niewydolność układu oddechowego lub epilepsje. Osoba obdarowana nie może być pod wpływem alkoholu lub innych substacji odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Skoki realizowane w Certyfikowanym przez ULC Ośrodku Szkolenia Lotniczego z uprawnieniami do szkoleń spadochronowych w pełnym zakresie. Przed realizacją skoku, klient zobowiązany jest do podpisania odpowiedniego oświadczenia o stanie zdrowia.

#Cezary

Skaczcie, bo naprawdę warto! Nie mogę tego przeżycia porównać z jakimkolwiek innym doświadczeniem. Jeżeli macie możliwości i okazję to życzę wam jedynie bezproblemowego otwarcia spadochronu^^.

#Agnieszka

Witam, czy można dokupić opcje z filmem pamiątkowym później (np. przy rezerwacji) czy jest to możliwe tylko przy zakupie vouchera??

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, tak jest możliwość dokupienia filmowania w późniejszym terminie. Najlepiej zrobić to przed rezerwacją terminu, gdyż skok ze spadochronem we Wrocławiu jest realizowany przez oddzielnego skoczka i musimy zarezerwować dodatkowe miejsce. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

#Agnieszka

Witam, chciałam wykupić voucher na skok ze spadochronem w prezencie, czy w razie gdyby obdarowany jednak nie czuł się na siłach można wymienić to na inna atrakcję o podobnej cenie?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, wymiany nietrafionego prezentu można dokonać w ciągu 11 miesięcy od zakupu. Przy wymianie na droższy prezent trzeba dopłacić różnicę w cenie, przy tańszym zwrotów nie robimy. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

#Marta Zalewska

Witam, Proszę o odpowiedź na pytanie, czy może być więcej osób oglądających lot, w opisie jest, że można zabrać jedną osobę towarzyszącą. Zależy mi na czasie, potrzebuję kupić woucher dzisiaj, właściwie nawet dwa. Pozdrawiam

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, tak podczas realizacji może być więcej osób towarzyszących. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności