Poznaj Windsurfing dla dwojga - Łódź

3611

Poznaj Windsurfing to marzenie nie jednego wielbiciela ekstremalnych sportów wodnych. Nasi najlepsi instruktorzy dostosują się do Waszych indywidualnych potrzeb i przez cały czas będą do Waszej dyspozycji. Jeśli jesteście początkującymi to nasz wykwalfikowany instruktor wprowadzi Was w świat windsurfingu, zapozna Was ze sprzętem i od podstaw zapoznacie się z tym wspaniałym sportem wodnym. Natomiast jeślli jesteście osobami bardziej zaawansowanymi będziecie mogli polepszyć swoje umiejętności i nauczyć się nowych ekscytujących rzeczy. Poczujcie moc wrażeń i przeżyjcie niesamowitą wodną przygodę. Spraw sobie i bliskiej osobie taki o to prezent i spędźcie aktywnie czas, ciesząc się wspólnie spędzonymi chwilami. 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 47 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Sulejowski – Karolinów, ul. Główna 135

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Realizacja prezentu jest uzależniona od warunków pogodowych. W przypadku warunków pogodowych poniżej wymaganego minimum lekcja zostaje przełożona na najbliższy wolny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Osoba Obdarowana na czas lekcji zostaje wyposażona w kompletny sprzęt niezbędny do nauki. Poza tym zalecamy wziąć niezbędne rzeczy na plażę jak strój kąpielowy, kremy z filtrem UV, okulary słoneczne itp

 • Wymagania

  Min. waga uczestnika to 45 kg. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Osoby przystępujące do realizacji nie mogą być pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Lekcje windsurfingu realizujemy od czerwca do sierpnia. Sezon może rozpocząć się wcześniej i zostać przedłużony jeśli warunki pogodowe na to pozwalają.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product