Poznaj Windsurfing dla dwojga - lekcja indywidualna – Łódź

3611

Kurs dla dwojga nad Zalewem Sulejowskim to idealna atrakcja zarówno dla początkujących, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z windsurfingiem, jak i dla bardziej zaawansowanych.

Komu podarować kurs windsurfingu dla dwojga?

 • Miłośnikom sportów wodnych
 • Przyjacielowi, który uwielbia próbować nowych rzeczy
 • Wszystkim, którzy cenią sobie aktywny wypoczynek

Poznaj windsurfing dla dwojga

Kurs realizowany jest na terenie Zalewu Sulejowskiego, ok. 70 km od Łodzi. Zajęcia prowadzone trwają w zależności od opcji 1 lub 2 godziny. Kursy prowadzone są pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy posiadają liczne sukcesy w sportach wodnych. Osoba obdarowana zostanie wyposażona w cały niezbędny sprzęt.

Windsurfing

Windsurfing to jeden z najbardziej popularnych sportów wodnych. Zdobył swoich miłośników już na całym świecie. „Poznaj windsurfing” umożliwi spróbowanie swoich sił w tej wodnej, sportowej klasyce. Windsurfing to sport wodny, uprawiany za pomocą deski i przymocowanego do niej elastycznie pędnika żaglowego. Windsurfing to sport wodny uprawiany przy użyciu deski z elastycznym pędnikiem żaglowym. Nie wymaga żadnych szczególnych predyspozycji fizycznych, więc może go uprawiać niemal każdy, niezależnie od wieku. Cena prezentu obejmuje wypożyczenie niezbędnego sprzętu na czas trwania zajęć. 

Zajęcia rozpoczynają się od zapoznania uczestników z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Na czas trwania zajęć, uczestnicy zostaną wyposażeni w kamizelki asekuracyjne. Nad bezpieczeństwem uczestników w czasie zajęć czuwa instruktor.

Odmiany windsurfingu

Windsurfing ma wiele różnych odmian. Podstawowe to:

Freeride – właściwe pływanie na desce. Wykonywanie takich manewrów jak hals, zwrot, hals i osiąganie przy tym znacznych prędkości do 30 węzłów. Takie pływanie uprawia na co dzień zdecydowana większość windsurferów na płaszczyźnie amatorskiej lub rekreacyjnej.

Freestyle – inaczej "wariacje" na desce. Jest to bardzo stara dyscyplina, lecz wraz z pojawieniem się nowych, lżejszych i zwrotniejszych desek zaczęła się intensywniej rozwijać. Pierwszym manewrem, który rozpoczął nowoczesny freestyle jest vulcan (rodzaj zwrotu z wiatrem, tyle, że wykonanym w powietrzu). Freestyle to przede wszystkim dobra zabawa i ciągła nauka setek manewrów (np. spock, chachoo, canabrava itp.). Freestyle stale się rozwija i rozwijać się będzie, gdyż w tej dyscyplinie windsurferów ogranicza jedynie wyobraźnia.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • Osoby obdarowane mogą nauczyć się czegoś nowego i spróbować swoich sił w nowej dyscyplinie sportu
 • Zachęca do aktywnego wypoczynku i może dać początek nowej wspólnej pasji
 • Jest to niezapomniane przeżycie pełne pozytywnych emocji
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Dwojga

Kup w zestawie 48 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Dwojga299 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Zalew Sulejowski – Karolinów, ul. Główna 135

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Realizacja prezentu jest uzależniona od warunków pogodowych. W przypadku warunków pogodowych poniżej wymaganego minimum lekcja zostaje przełożona na najbliższy wolny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Osoba Obdarowana na czas lekcji zostaje wyposażona w kompletny sprzęt niezbędny do nauki. Poza tym zalecamy wziąć niezbędne rzeczy na plażę jak strój kąpielowy, kremy z filtrem UV, okulary słoneczne itp

 • Wymagania

  Min. waga uczestnika to 45 kg. Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Osoby przystępujące do realizacji nie mogą być pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Lekcje windsurfingu realizujemy od czerwca do sierpnia. Sezon może rozpocząć się wcześniej i zostać przedłużony jeśli warunki pogodowe na to pozwalają.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product