OFF ROAD rajdowym potworem załogi RMF 4RACING Team

Szukasz nietypowej atrakcji, która dostarczy Ci ogromnej dawki adrenaliny? Jazda off road, jest więc idealnym prezentem dla Ciebie! Zasiądź za kierownicą profesjonalnego, terenowego samochodu, startującego w rajdach w barwach RMF 4RACING Team, między innymi w: MT Rally, Baja Gothica czy Magam Trophy! Poczuj się jak prawdziwy kierowca rajdowy!

Na początku doświadczony instruktor przedstawi Ci specyfikę samochodu oraz przekaże Ci wszystkie niezbędne informacje. Będziesz miał również okazję wcielić się w rolę pilota i zasiąść obok rajdowego kierowcy, który pokaże Ci, jak wykorzystać możliwości tej motoryzacyjnej bestii podczas jazdy off road.

Następnie usiądziesz w kubełkowym fotelu za sportową kierownicą, zapniesz czteropunktowe pasy bezpieczeństwa i stawisz czoła wyzwaniu - pokonasz specjalny odcinek toru z licznymi przeszkodami, w postaci stromych zjazdów i podjazdów, błota, kałuż czy żwirowych leśnych dróg! Podczas dwugodzinnej jazdy samochodem terenowym, cały czas obok Ciebie będzie siedział instruktor, który na bieżąco udzieli Ci niezbędnych wskazówek. Przygotuj się na świetną zabawę oraz szybsze bicie serca!

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Tychy 899 zł

Ocena atrakcji

4.6/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  2 godziny jazdy za kierownicą auta.

 • Pogoda

  Prezent realizowany w każdych warunkach pogodowych.

 • Informacje dla oglądających

  W aucie może przebywać wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  RMF4RT jest aktualnym Mistrzem Polski w rajdach terenowych, czynnie uczestniczy w rajdach terenowych MT Rally, Baja Gothica, Baja Challenge, Transgothica, Magam Trophy, Drezno Wrocław.

#Conch12

Było super, oczywiście najlepsza chwila to ta, kiedy usiadłem za kierownicą i wreszcie mogłem się wyżyć, na początku miałem obawy przed wjeżdżaniem w błoto, ale to szybko minęło i było fantastycznie!

#Króliczek

Takim pojazdem można wjechać wszędzie! Bardzo podobała mi się część, kiedy byłem pilotem, mogłem w pełni przeżywać to, co się dzieje na drodze!!

#Hiero990

Super sprawa, pierwszy raz w życiu widziałem taki samochód, był przygotowany na każde warunki, na polskie drogi ideał :D

#podjarany.

Ten samochód to prawdziwy "monster". Ze świecą szukać tak dobrze przygotowanego do jazdy auta. Wrażenia pozostaną w mej pamięci do końca życia to chyba najlepiej wydane pieniądze w moim życiu!

#Ziomeczek92

PETARDA! Leci 5* nawet 6!Nie wiem co lepsze czy jazda za kierownicą czy wcielenie się w rolę pilota. Gdy siedziałem na miejscu pasażera to myślałem że umrę! Serio To auto potrafi zdziałać cuda w terenie. Jeszcze nigdy czegoś takiego nie przeżyłem. Polecam w 100000%

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności