Jazda motocross

(35)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Jazda motocyklem crossowym na specjalnie przygotowanym torze lub wymagającej trasie pełnej naturalnych przeszkód. Czas trwania jazdy oraz model pojazdu uzależnione są od wybranej lokalizacji.

Komu podarować jazdę motocross?

  • Miłośnikowi motoryzacji, który interesuje się zwłaszcza motocyklami
  • Przyjacielowi, który chciałby spróbować swoich sił na crossie
  • Każdemu, kto uwielbia szybką jazdę i adrenalinę

Jazda motocross

Błoto, wszechobecny piach, strome zjazdy, podjazdy, ostre zakręty i nieograniczona przestrzeń – to wszystko towarzyszy niezwykłej przygodzie, jaką jest jazda motocyklem crossowym. To rodzaj offroadowej jazdy specjalnym motocyklem po torze przygotowanym typowo na potrzeby tego ekstremalnego sportu. Tory motocrossowe zwykle usypane są z piasku, gliny lub ziemi. Motocykle motocrossowe nie są dopuszczane do ruchu ulicznego. Nie posiadają lusterek, oświetlenia, mają mniejszą wagę i są przystosowane głównie do jazdy po offroadowych torach – aby dostarczać maksimum przyjemności z jazdy.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są profesjonalnymi motocyklami, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Motocykle używane do jazdy są na bieżąco serwisowane i kontrolowane. Zróżnicowane trasy przejazdu pozwolą czerpać satysfakcję z jazdy osobom o różnym poziomie umiejętności.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • To motoryzacyjne wyzwanie, które zachwyci każdego fana ekstremalnej jazdy
  • Przejażdżka dostarcza niezapomnianej dawki adrenaliny i emocji
  • Może zapoczątkować nową pasję

Cena od: 140 zł

Dostępne w
8 lokalizacjach!