Jazda motocross dla dzieci

(4)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Jazda motocyklem crossowym dla dzieci na specjalnie przygotowanym torze dostarczy wiele niezapomnianych przeżyć. Czas trwania jazdy oraz model pojazdu uzależnione są od wybranej lokalizacji.

Komu podarować jazdę motocross dla dzieci?

  • Małemu miłośnikowi motoryzacji
  • Dziecku jako oryginalny prezent urodzinowy
  • Każdemu dziecku, które interesuje się motocyklami

Jazda motocross

Mówi się, że brudne dziecko to szczęśliwe dziecko. Jazda motocross dla dzieci to niezapomniana przygoda, która daje możliwość spędzenia ekscytującego dnia. Błoto, wszechobecny piach i nieograniczona przestrzeń – to wszystko towarzyszy niezwykłej przygodzie jaką jest jazda motocyklem crossowym. To rodzaj jazdy offroadowej specjalnie do tego przystosowanym motocyklem po torze przygotowanym na potrzeby tego ekstremalnego sportu. Motocykle motocrossowe nie są dopuszczane do ruchu ulicznego, ponieważ nie posiadają lusterek, oświetlenia itp. oraz mają mniejszą wagę. To wszystko przystosowuje ten motocykl głównie do jazdy po offroadowych torach – aby dostarczać maksimum przyjemności z jazdy.

Bezpieczeństwo

Jazdy realizowane są profesjonalnymi motocyklami, które przystosowane są do trudnych warunków naturalnych i wymagających tras. Przed wyprawą odbywa się szkolenie, podczas którego uczestnik poznaje budowę pojazdu, jego możliwości oraz sposób obsługi. Motocykle używane do jazdy są na bieżąco serwisowane i kontrolowane. Zróżnicowane trasy przejazdu pozwolą czerpać satysfakcję z jazdy osobom o różnym poziomie umiejętności.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Zachwyci każdego małego fana motoryzacji
  • Taka przejażdżka to niezapomniane emocje i przeżycia
  • Pomoże zaszczepić w dziecku nową pasję

Cena od: 279 zł

Dostępne w
3 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 3 dostępnych)

  (zmień)

Cena: