Lot paralotnią z jazdą OFF ROAD

(18)
Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Widokowy lot paralotnią w tandemie połączony z jazdą OFF ROAD. Za bezpieczeństwo atrakcji odpowiadają doświadczeni instruktorzy. W zależności od wybranej lokalizacji w realizacji mogą wziąć udział 1 lub 2 osoby.

Komu podarować lot paralotnią z jazdą OFF ROAD?

  • Fascynatowi motoryzacji, który chętnie spróbuje adrenaliny w powietrzu
  • Miłośnikowi szalonych przygód, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Parze, która marzy o przeżyciu wspólnie czegoś nietuzinkowego

Lot paralotnią z jazdą OFF ROAD

Lot paralotnią to najlepszy sposób na to, by poznać prawdziwy smak latania. Bezpośredni kontakt z otaczającą przestrzenią, pęd wiatru, ogromna adrenalina i cudowne widoki – warto odnaleźć w sobie odwagę, by to przeżyć. Lot realizowany jest ze wzniesienia, na które osoba obdarowana dotrze podczas przejażdżki OFF ROAD. Ekstremalna jazda po górskim, wymagającym terenie idealnie dopełni atrakcję, stanowiąc przedsmak tego, co dopiero wydarzy się w górze.

Bezpieczeństwo

Lot paralotnią realizowany jest w tandemie, co oznacza, że za cały jego przebieg odpowiada wykwalifikowany pilot, który steruje paralotnią. Do lotu wykorzystywana jest atestowana paralotnia dwumiejscowa, która przed każdym startem podlega wnikliwej kontroli stanu technicznego. Przed lotem pilot udziela niezbędnego instruktażu z zasad bezpieczeństwa. Przejażdżka OFF ROAD po wymagającym terenie podobnie odbywa się z udziałem doświadczonego kierowcy, który doskonale radzi sobie z górskimi bezdrożami.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Stanowi doskonałe połączenie ekstremalnej rozrywki
  • Stwarza okazję, by przeżyć niezapomnianą przygodę
  • Można go zrealizować wspólnie z bliską osobą

Cena od: 479 zł

Dostępne w
4 lokalizacjach!

Wybierz lokalizację (spośród 4 dostępnych)

  (zmień)

Cena: