Lot paralotnią z jazdą OFF ROAD – Tarnów

Z tym produktem otrzymasz bon rabatowy 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Lot trwa ok. 7-20 minut, zaś przejażdżka OFF ROAD 20-35 minut. Długość lotu uzależniona jest od wagi i samopoczucia pasażera oraz warunków atmosferycznych, a jazdy od wybranego miejsca startu.

Lokalizacja

Okolice Tarnowa (100km), wzniesienia na terenie Beskidu Wyspowego: Góry Ciecień, Śnieżnica i Szczebel. Dokładne miejsce startu ustalane jest na etapie rezerwacji.

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe mogą uniemożliwić realizację lotu. W takim przypadku rezerwowany jest inny dogodny termin. Atrakcja odbywa się sezonowo od marca do listopada.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące, które będą przyglądać się realizacji z bezpiecznej odległości.

Obowiązujący strój

Kompletne ubranie: wiązane buty, długie spodnie, długi rękaw (kurtka, polar). Ubiór należy dostosować do pogody. Na czas lotu pasażer otrzymuje od pilota kask.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera i rezerwacja z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Minimalna waga uczestnika w kompletnym ubraniu to 35 kg, maksymalna 105 kg. Wiek bez ograniczeń. Od osób niepełnoletnich wymagane jest pisemne oświadczenie prawomocnego opiekuna.

Informacje dodatkowe

Zakaz realizacji pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Jazda OFF ROAD realizowana jest w roli pasażera. Uczestnik zostaje przetransportowany na wzniesienie, z którego odbywa się lot.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Lot paralotnią z jazdą OFF ROAD – Tarnów

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Mapa

Widokowy lot paralotnią w okolicach Tarnowa na terenie Beskidu Wyspowego dla 1 lub 2 osób. Lot połączony jest z jazdą OFF ROAD w roli pasażera. Uczestnik zostanie przetransportowany na wzniesienie autem terenowym po górskich drogach. Lot paralotnią w zależności od warunków atmosferycznych trwa ok. 7-20 minut, zaś przejażdżka 20-35 minut.

Komu podarować lot paralotnią z jazdą OFF ROAD?

  • Przyjacielowi, który uwielbia emocjonujące wyzwania
  • Bliskiej osobie, która marzy o locie paralotnią
  • Parze, która chciałaby zrobić razem coś szalonego

Lot paralotnią z jazdą OFF ROAD

Lot paralotnią to atrakcja, która zachwyci wszystkich miłośników adrenaliny. Tej z pewnością nie zabraknie w powietrzu, jak również na ziemi. Lot realizowany jest z jednego ze szczytów Beskidu Wyspowego, na który osoba obdarowana zostanie przewieziona autem terenowym. Jazda OFF ROAD po górskich terenach będzie doskonałym wstępem do tego, co dopiero wydarzy się na szczycie. Uczestnik zajmie miejsce pasażera w dwumiejscowej paralotni, którą poprowadzi doświadczony pilot. Dynamiczny i pełen wrażeń lot obfitować będzie we wspaniałe widoki. W zależności od wybranej opcji z atrakcji mogą skorzystać 1 lub 2 osoby.

Lot tandemowy

Lot paralotnią jest lotem tandemowym, co oznacza, że realizowany jest na dwumiejscowej paralotni, na której uczestnik zajmuje miejsce pasażera. W przypadku wyboru vouchera dla dwóch osób istnieje możliwość wykonania lotu w tym samym czasie, wówczas osoby startują z dwoma pilotami jedna po drugiej, jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne. Informacja o chęci wykonania lotu w tym samym czasie musi zostać przekazana w momencie rezerwacji.

Opcje dodatkowe

Na miejscu istnieje możliwość zakupienia pamiątkowego filmu z lotu paralotnią. Pilot po starcie wręcza pasażerowi kamerę i to pasażer decyduje, jakie momenty i ujęcia nagra. Film powstaje w bardzo dobrej jakości HD. Zarówno zdjęcia, jak i film wysyłane są linkiem na podany przez obdarowanego adres e-mail. Decyzję o zakupie filmu można podjąć po lądowaniu. Piloci przechowują filmy przez 7 dni, gdyby pasażer zdecydował się na nie po realizacji lotu. Możliwe jest nagranie filmu za dodatkową opłatą.

Bezpieczeństwo

Loty prowadzone są przez doświadczonych pilotów, którzy spełniają wszystkie wymagania formalne uprawniające do realizacji lotu. Loty odbywają się na najnowocześniejszym, bezpiecznym sprzęcie, który posiada odpowiednie atesty. Przed rozpoczęciem lotu pilot udziela uczestnikowi niezbędnego szkolenia, podczas którego zapoznaje go z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w czasie lotu oraz zaprezentuje paralotnię, wyjaśniając sposób jej funkcjonowania.

Przeciwwskazania

Istnieją przeciwwskazania do realizacji lotu, a są nimi: epilepsja, choroby serca, choroby umysłowe. Z atrakcji nie powinny korzystać również kobiety w ciąży. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zalecamy wcześniejszą konsultację lekarską.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Dostarcza niezapomnianych emocji i wrażeń
  • Jest okazją do podziwiania niesamowitych widoków
  • To oryginalny upominek, gotowy do wręczenia
pinezka
Tarnów  - zmień lokalizację

Tarnów   (zmień)

Cena:

Liczba osób:  1 osoba

Cena: 479 zł

ktoś kupił ten produkt
2 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto