Indywidualne Szkolenie OFF ROAD 4x4 – Poznań

3401

Indywidualne szkolenie OFF ROAD obejmuje komplet zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z poruszaniem się w terenie, właściwym wykorzystaniem napędów i obsługą pojazdów terenowych.

Komu podarować Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4?

 • miłośnikowi dużych wyzwań
 • kierowcy, który chciałby sprawdzić swoje umiejętności jazdy po ciężkim terenie
 • każdej osobie, którą fascynuje jazda OFF ROAD

Indywidualne szkolenie OFF ROAD 4x4 – Poznań

Indywidualne szkolenie OFF ROAD w okolicach Poznania, a dokładniej w Książu Wielkopolskim, oddalonym o 60 kilometrów od centrum miasta. To 3 godziny ciężkiej walki z terenem i świetnej zabawy. Szkolenie rozpocznie się od krótkiego teoretycznego wstępu, czyli: omówienie ogólnych zasad bezpieczeństwa oraz zapoznanie się z autem marki Nissan Patrol y61. Po szkoleniu wreszcie można zmierzyć się z przeszkodami jakie ma do zaoferowania tor w Książu Wielkopolskim, a jest ich naprawdę wiele! Trasa toru przebiega przez las gdzie należy się spodziewać bardzo wąskich zakrętów, które stanowią nie lada wyzwanie nawet dla zaawansowanych kierowców OFF ROAD. Podczas jazdy uczestnik zmierzy się również z dużą ilością trawersów oraz stromych wzniesień. Każdy przejazd różni się od poprzedniego, dlatego, że to w dużej mierze pogoda „ustala” skład podłoża po jakim odbywa się jazda.

Trasa może się zmienić z piaszczysto-żwirowej na błotną za sprawą opadów deszczu. Podczas całej wyprawy niezbędne będzie właściwe wykorzystanie napędu 4x4 i w wielu przypadkach przydatna okaże się wyciągarka linowa. Dzięki instruktorowi indywidualne szkolenie OFF ROAD w okolicach Poznania to nie tylko zabawa, ale i cenna lekcja dla każdego kierowcy.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • jazda OFF ROAD to wspaniała przygoda dla każdego miłośnika wyzwań i adrenaliny
 • to nie tylko szkolenie, ale także niezapomniana przygoda
 • to cenna lekcja, którą będzie można wykorzystać w przyszłości

 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Książ Wielkopolski, około 60 km od centrum Poznania.

 • Czas trwania

  Indywidualne szkolenie OFF ROAD trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie maja wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji osoba obdarowana może się pojawić z osobą towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój który nie będzie krępował ruchów a także którego nie będzie szkoda zabrudzić. Sugerujemy zabranie innych ubrań do przebrania się po zakończeniu jazdy.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Auta wykorzystywane do szkolenia to Nissan Patrol y61. Auta są starannie przygotowane technicznie, wyposażone w dodatkowy sprzęt przeprawowy do jazdy po wymagających odcinkach trasy.

#dibox

Jeździłem już różnymi samochodami w różnych miejscach, ale ten tor jest wspaniały! Dzięki temu prezentowi zrozumiałem, że Off-Road to sport dla mnie, na wiosnę planuję kupno jakiejś terenówki ;) Polecam każdemu!

#Badex

Miło i aktywnie spędziłem dzień dzięki temu prezentowi. To było coś innego niż dotychczasowe urodzinowe niespodzianki. Polecam takich pomysłowych przyjaciół jak moi!:) i oczywiście takie prezenty też polecam!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product