Indywidualne studium szermierki dla dwojga – Warszawa

1

Zabierz swoją drugą połowę i stoczcie pojedynek. Podczas szkolenia krok po kroku zostaniecie przygotowani do Waszego pojedynku. Na początek poznacie wszystkie europejskie bronie białe. Wybierzecie własną: miecz, szablę, rapier lub szpadę. Otrzymacie pełne ochraniacze, tak aby bezpieczeństwo podczas lekcji szermierki było zagwarantowane. Przejdziecie podstawowe szkolenie szermiercze. Dowiecie się jak posługiwać się konkretną bronią, jak poruszać się, aby nie zdradzić przeciwnikowi zamiaru. Doświadczycie wspólnej przygody niczym muszkieterowie, staniecie się na chwilę bohaterami kina, czy ulubionej powieści płaszcza i szpady. A to wszystko przeżyjecie w wyjątkowym miejscu. Jedynym w Europie prywatnym klubie, gdzie architektura wnętrza podkreśla historię szermierki. To świetny sposób na wspólnie spędzony czas, na oryginalny prezent Walentynowy, Urodzinowy, czy Rocznicowy. Może to dzięki szermierce, odkryjecie w sobie nową wspólną pasję.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Jana Kochanowskiego 1 (róg Literackiej) Szkoła Systemu F3 AKADEMIA BRONI

 • Czas trwania

  60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Osoby obdarowane mogą zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące (max 5 osób). Udział w realizacji biorą wyłącznie osoba obdarowane.

 • Obowiązujący strój

  Strój sportowy: długie spodnie (najlepiej dresowe), T-shirt, bluza z długim rękawem, obuwie sportowe - zmienne, rękawiczki (z palcami, najlepiej skórzane, nieocieplane).

 • Wymagania

  Minimalny wiek uczestników 16 lat. Osoby niepełnoletnie za zgodą opiekunów prawnych. Osoby pełnoletnie prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających

 • Informacje dodatkowe

  Jest to całkowicie bezpieczny sport i dostarcza niepowtarzalnych emocji.

#Hela021

Fajny pomysł na aktywne spędzenie czasu we dwoje. Mojemu mężowi niestety się nie podobało, ale tylko dlatego, że ciągle przegrywał :D jeszcze nie raz tam zawitamy!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product