Akademia rajdowa dla nastolatków

1081

Nauka jazdy samochodem dla dzieci w wieku 9-17 lat. Szkolenie prowadzone jest w dwóch etapach. Każdy etap obejmuje 5 spotkań po 90 minut. Zajęcia realizowane są w 5-osobowych grupach. 

Komu podarować akademię rajdową?

 • Dziecku, które pasjonuje się samochodami
 • Nastolatkowi, który nie może doczekać się własnego prawa jazdy
 • Każdemu, kto chciałby uczyć swoje dziecko od najmłodszych lat bezpieczeństwa na drodze

Akademia rajdowa dla nastolatków we Wrocławiu

Akademia rajdowa dla nastolatków to nauka prowadzenia samochodu z elementami bezpiecznej jazdy. Szkolenie ma na celu uświadomienie dzieci od najmłodszych lat, jakie niebezpieczeństwa mogą spotkać je na drodze i jak sobie z nimi radzić, by nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu. Nauka jazdy samochodem dla dzieci podzielona jest na dwa moduły, z których każdy obejmuje 5 spotkań po 90 minut. Na każdym spotkaniu dziecko spędzi 15 minut za kierownicą auta. Pozostały czas przeznaczony jest na szkolenie teoretyczne oraz grę w PlayStation, quizy i klipy o tematyce rajdowej.

Moduł I Prawo jazdy

Zajęcia obejmują naukę prawidłowej pozycji za kierownicą, techniki zmiany biegów i używania pedałów, czyli krótko mówiąc wszystkie umiejętności niezbędne do samodzielnego prowadzenia auta. Na zakończenie zajęć uczestnik otrzyma umowne prawo jazdy. Ukończenie modułu I upoważnia do udziału w zajęciach modułu II.

Moduł II Licencja rajdowa

Zajęcia mają charakter profesjonalnego treningu na torze. Dzieci przejdą szkolenie z zakresu jazdy sportowej, podczas którego poznają m. in. techniki pokonywania ostrych zakrętów. Jazdy realizowane są specjalnie przygotowanym samochodem – Corollą WRC. Udział w zajęciach mogą wziąć tylko dzieci, które ukończyły moduł I.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o samodzielnej jeździe samochodem
 • stwarza okazję do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
 • dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji 
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Wariant szkolenia

Ocena atrakcji

4.7/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Niskie Łąki we Wrocławiu.

 • Czas trwania

  Szkolenie obejmuje cykl 5 spotkań po 90 minut.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. W takiej sytuacji należy zarezerwować inny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji biorą osoby posiadające voucher. Osoby towarzyszące mogą przebywać na torze jako widzowie.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów, obuwie na płaskiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zajęcia realizowane w 5 osobowych grupach. Spotkania odbywają się w soboty lub niedziele (terminy wyznacza szkoła jazdy). Prezent przeznaczony dla osób w wieku 9-17 lat.

 • Informacje dodatkowe

  Na każdym spotkaniu dziecko spędzi 15 minut za kierownicą auta. Pozostały czas przeznaczony jest na szkolenie, grę w PlayStation, quizy i klipy o tematyce rajdowej. Atrakcja dostępna przez cały rok z wyjątkiem miesięcy: lipiec, sierpień.

#Jowita Z.

Mój syn zakochany jest w samochodach! Najchętniej w ogóle auta by nie opuszczał, gdyby tylko mógł to by w nim zamieszkał :) Dlatego ten prezent okazał się strzałem w dziesiątkę! Z radością uczęszczał w każdych zajęciach i nie mógł się doczekać każdego kolejnego spotkania. To wspaniale widzieć swoje dziecko, kiedy jest takie szczęśliwe i radosne.

#MARTA W.

MASZ SYNA KTÓRY KOCHA SAMOCHODY, IDEALNY PREZENT :) MÓJ BYŁ PRZESZCZĘŚLIW, NIE MOGŁAM GO WYJĄĆ Z SAMOCHODU ;P RADOŚĆ NA JEGO TWARZY BEZCENNE :)

#Leszek

Fajny pomysł na prezent dla dzieciaków! Mój syn dostał akademię rajdową od cioci. Bardzo się ucieszył i z wielką przyjemnością brał udział w każdej lekcji. Mnie cieszy też fakt, że to nie tylko była zabawa ale i spora dawka wiedzy. Naprawdę wiele się nauczył w zakresie samochodów. Aż czasami robi mi się głupio, bo okazuje się, że mój 12 letni syn wie wiecej niż ja :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product