Akademia rajdowa dla nastolatków - moduł I

1081
929

Twoje dziecko marzy o tym, by zasiąść za kierownicą? Nie może doczekać się momentu, kiedy skończy 18 lat, by zrobić kurs prawa jazdy? Swoją motoryzacyjną przygodę może zacząć już teraz! Akademia rajdowa dla nastolatków, to kurs adresowany do wszystkich małych miłośników świata motoryzacji. Akademia rajdowa, to nauka jazdy samochodem dla dzieci, prowadzona przez profesjonalnych kierowców rajdowych. Całe szkolenie ma na celu uświadomienie dzieci od najmłodszych lat, jakie niebezpieczeństwa mogą spotkać na drodze i jak sobie z nimi bezpiecznie radzić, by nie stwarzać zagrożenia dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. W akademii rajdowej przewidzieliśmy dwa moduły. Moduł I nosi nazwę „Prawo Jazdy”. Nazwa ta jest umowna, moduł kończy się otrzymaniem fikcyjnego prawa jazdy. To część, która skupia się na teorii oraz praktyce dotyczącej prawidłowej pozycji za kierownicą, techniki zmiany biegów czy używania pedałów. Krótko mówiąc, uczestnik opanuje wszystkie umiejętności niezbędne do samodzielnego prowadzenia auta. Po ukończeniu Modułu I uczestnik otrzyma umowne prawo jazdy i może awansować do kolejnego etapu o nazwie „Licencja Rajdowa”! Moduł II akademii rajdowej dla nastolatków to fantastyczna forma zabawy, połączona z edukacją w zakresie motoryzacji. Dzieciaki choć przez chwilę poczują się jak dorośli i zasiądą za kierownicą, będą też świadomi, że to tylko namiastka tego, co czeka ich w przyszłości. Być może Twoje dziecko odkryje w sobie ogromną, motoryzacyjną pasję, a szkolenie z pewnością zaowocuje świadomością konieczności zachowania bezpieczeństwa podczas jazdy.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.7/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Niskie Łąki we Wrocławiu.

 • Czas trwania

  Moduł I to cykl 5 spotkań. Każde spotkanie trwa 90 minut.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie. Rezerwujemy wtedy kolejny, dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji biorą osoby posiadające voucher. Osoby towarzyszące mogą przebywać na torze jako widzowie.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy wygodny strój, niekrępujący ruchów, obuwie na płaskiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zajęcia realizowane w 5 - cio osobowych grupach. Uczestnicy pojawiają się na spotkaniach w soboty lub niedziele wyznaczonych przez szkołę jazdy. Prezent przeznaczony dla osób w wieku 9 – 17 lat.

 • Informacje dodatkowe

  Na każdym spotkaniu dziecko spędzi 15 minut za kierownicą auta. Pozostały czas przeznaczony jest na szkolenia, grę w PlayStation, quizy i klipy o tematyce rajdowej. Usługa dostępna przez cały rok z wyjątkiem miesięcy: lipiec, sierpień.

#Jowita Z.

Mój syn zakochany jest w samochodach! Najchętniej w ogóle auta by nie opuszczał, gdyby tylko mógł to by w nim zamieszkał :) Dlatego ten prezent okazał się strzałem w dziesiątkę! Z radością uczęszczał w każdych zajęciach i nie mógł się doczekać każdego kolejnego spotkania. To wspaniale widzieć swoje dziecko, kiedy jest takie szczęśliwe i radosne.

#MARTA W.

MASZ SYNA KTÓRY KOCHA SAMOCHODY, IDEALNY PREZENT :) MÓJ BYŁ PRZESZCZĘŚLIW, NIE MOGŁAM GO WYJĄĆ Z SAMOCHODU ;P RADOŚĆ NA JEGO TWARZY BEZCENNE :)

#Leszek

Fajny pomysł na prezent dla dzieciaków! Mój syn dostał akademię rajdową od cioci. Bardzo się ucieszył i z wielką przyjemnością brał udział w każdej lekcji. Mnie cieszy też fakt, że to nie tylko była zabawa ale i spora dawka wiedzy. Naprawdę wiele się nauczył w zakresie samochodów. Aż czasami robi mi się głupio, bo okazuje się, że mój 12 letni syn wie wiecej niż ja :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product