Strzelanie na strzelnicy – Tarnowskie Góry

(4)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Zależy od wybranej opcji.

Lokalizacja

Strzelnica CS24, Obwodnica 8, Tarnowskie Góry (na terenie Parku Wodnego, ok. 15 km od Bytomia).

Więcej informacji

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Obowiązujący strój

Dowolny, niekrępujący ruchów.

Wymagania

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. Na miejscu realizacji należy okazać voucher prezentowy. Minimalny wiek uczestnika wynosi 16 lat.

Informacje dodatkowe

Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekuna prawnego i pojawić się w jego obecności na strzelnicy. Prezent obejmuje wynajem toru, broń, tarcze, opiekę instruktora oraz pakiet 35 strzałów.

Opinie (4)

2021-04-08

Trening na strzelnicy- fajna sprawa, dostalem od dziewczyny i swietnie sie bawilem!

2021-03-28

Prezent kupiony dla przyjaciela- miłośnika broni. Był zachwycony prezentem. Na pewno zakupie dla niego jeszcze nie jeden taki prezent.

2021-03-26

Dostałam ten prezent z okazji dnia kobiet. Powiem tyle: Było ekstra!! Polecam każdemu kto chce przeżyć trochę adrenaliny i poczuć się jak w kryminalnym filmie. Strzelnica również profesjonalna.

Dodaj Opinię

Strzelanie na strzelnicy – Tarnowskie Góry

FAQ

28.06.2020

Dzień dobry. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest minimalny próg wiekowy do skorzystania z atrakcji strzelania na strzelnicy? Pozdrawiam

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Minimalny wiek uczestnika wynosi 16 lat.

06.05.2020

Czy jeśli chcę postrzelać dłużej muszę kupić dwa vouchery czy już na miejscu mogę się dogadać i dopłacić? Czy można kupić 2 vouchery i zrealizować jednocześnie i czy można jakoś urozmaicić atrakcję o inne bronie?

Odpowiedź

Prezentmarzeń
Sugeruję wykupić dwa vouchery to umówimy jedną dłuższą realizację. Można tez realizować jednocześnie takie same vouchery. Każda ze strzelnic ma różne oferty na różne rodzaje broni, więc można wybrać dodatkowo inny pakiet. https://prezentmarzen.com/strzelanie-z-broni/
Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Mapa

Zapoznawcza lekcja strzelania realizowana na krytej strzelnicy w Tarnowskich Górach, ok. 15 km od Bytomia. Atrakcja przeznaczona jest dla 1 lub 2 osób i trwa odpowiednio 40 lub 60 minut.

Komu podarować strzelanie na strzelnicy?

  • Przyjacielowi, który chciałby spróbować swoich sił w strzelaniu
  • Mężczyźnie, jako oryginalny prezent z okazji urodzin
  • Pasjonatowi broni palnej

Strzelanie na strzelnicy

Lekcja strzelania pod okiem wykwalifikowanego instruktora to idealna okazja, by sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie i celność. Zajęcia rozpoczynają się krótkim wstępem teoretycznym, podczas którego instruktor opowie o budowie broni i mechanizmie jej działania. W części praktycznej osoba obdarowana dowie się, jak przyjąć właściwą postawę strzelecką i odda w sumie 35 strzałów z indywidualnie wybranej broni różnego kalibru: 15 strzałów z broni Glock, Walther, Brs lub UZI oraz 20 strzałów z broni CZ P-09 .22, karabineku Savage lub M$ CQB. Lekcja dla 1 osoby trwa 40 minut, zaś dla 2 osób 60 minut.

O strzelnicy

Strzelnica CS24 to kryty obiekt przynależący do Parku Wodnego w Tarnowskich Górach. Dysponuje 6-cioma stanowiskami strzeleckimi o długości 25 m. W ofercie strzelnicy dominuje broń krótka – pistolety i rewolwery różnego kalibru, ale również konwersje najbardziej popularnej broni wojskowej i strzelby gładkolufowe. CS24 zapewnia opiekę wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, która przewodzi szkoleniom strzeleckim na różnym poziomie zaawansowania.


W trosce o bezpieczeństwo uczestnika i innych osób przebywających na strzelnicy, zaleca się zachowanie szczególnej ostrożności podczas strzelania, przenoszenia broni i poruszania się po terenie strzelnicy.

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zostanie zapoznany na początku zajęć i którego ma obowiązek bezwzględnie przestrzegać.

Przebywanie na terenie strzelnicy pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających jest zabronione.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Za bezpieczeństwo w czasie zajęć odpowiada instruktor prowadzący strzelanie, a uczestnik zobowiązany jest stosować się do wydawanych przez niego komend i poleceń.

Ochrona słuchu

Dźwięk wystrzału z broni palnej niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia, a nawet utraty słuchu, dlatego na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma nauszniki ochronne bądź jednorazowe stopery.

Postępowanie wobec osób stwarzających zagrożenie

Uczestnik, który nie stosuje się do poleceń prowadzącego strzelanie bądź nie przestrzega regulaminu, dla dobra własnego i innych osób korzystających ze strzelnicy, podlega natychmiastowemu usunięciu z terenu obiektu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Jest okazją do zdobycia nowych umiejętności
  • Może okazać się początkiem nowej pasji
  • To oryginalny podarunek, który dostarczy niesamowitych emocji
pinezka
Tarnowskie Góry  - kliknij żeby zmienić

Tarnowskie Góry   (zmień)

Cena:

Ilość osób:  1 osoba

Cena: 119 zł

ktoś kupił ten produkt
8 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto