Życzenia od gwiazd na prezent – Kuba Wojewódzki

(5)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Nagranie będzie gotowe w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Lokalizacja

Online

Więcej informacji

Pogoda

Nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera.

Informacje dodatkowe

Filmik trwa ponad 3 minuty.

Opinie (5)

2021-04-21

Uwielbiam program Pana Wojewódzkiego i bardzo się zdziwiłem gdy zobaczyłem ten dodatek do prezentu od żony :D Mega radość mi to sprawiło

2021-04-14

Super prezent od znajomych, nie spodziewałem się :D

2021-04-10

Sztos!!!! Dostałem od kumpli na urodziny, nie miałem pojęcia że coś takiego można kupić :D A teraz mam własne życzenia od mojego idola - Kuby Wojewódzkiego.. polecam!

Napisz swoją opinię!

Dodaj Opinię

Życzenia od gwiazd na prezent – Kuba Wojewódzki

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyjdź Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Voucher na życzenia od Kuby Wojewódzkiego to możliwość stworzenia spersonalizowanego filmiku z życzeniami od gwiazdy specjalnie dla bliskiej osoby. Kilkuminutowe nagranie zawierać będzie Wasze zdjęcia oraz wybrane przez Ciebie życzenia. Nagranie będzie gotowe w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.

Komu podarować życzenia od Kuby Wojewódzkiego?

  • Osobie, która z zapałem ogląda każdy odcinek programu Wojewódzkiego
  • Przyjacielowi, który ma dystans do otaczającej go rzeczywistości i poczucie humoru
  • Bliskiej osobie, która obchodzi niedługo urodziny

Życzenia od Kuby Wojewódzkiego na prezent

Życzenia od gwiazdy to niecodzienna forma obdarowywania bliskiej osoby. Zwłaszcza, jeśli są to życzenia od samego Kuby Wojewódzkiego – jednego z najpopularniejszych dziennikarzy i showmanów w kraju. Spersonalizowany filmik z życzeniami urodzinowymi od Kuby będzie niesamowitą niespodzianką. W tym ponad trzyminutowym filmie, osoba obdarowana poczuje się jak prawdziwa gwiazda programu Kuby. Showman w zabawny i kreatywny sposób złoży życzenia bliskiej Ci osobie, a Ty zdecydujesz o ich treści. Życzenia możesz złożyć również wspólnie z innymi członkami rodziny czy znajomymi, ponieważ liczba nadawców życzeń w filmiku nie ma ograniczeń.

Życzenia od gwiazd na prezent – jak to działa?

Spersonalizowane wideo z życzeniami od gwiazdy to idealny pomysł na niezapomniany prezent. Reakcja osoby, dla której przygotujesz taki filmik z pewnością będzie bezcenna. Wideo tworzone jest za pośrednictwem intuicyjnej i łatwej w obsłudze platformy Funwisher. Gwiazda zwróci się bezpośrednio do osoby, której chcesz sprawić niespodziankę, a podczas kilkuminutowego wideo pojawią się Wasze 2 zdjęcia: solenizanta i Twoje oraz życzenia. Ich treść możesz wybrać spośród listy gotowych życzeń dostępnych w kreatorze na platformie Funwisher lub przygotować je samodzielnie w formie pisemnej lub rysunku. Kuba pokaże życzenia do kamery. Nagranie będzie gotowe w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Zakup prezentu dodatkowo wspiera wybraną przez Ciebie fundację charytatywną.

Jak wygląda realizacja?

Po zakupie vouchera na życzenia od gwiazdy na skrzynkę e-mailową wysyłany jest voucher z numerem rezerwacyjnym. Pole “życzenia” pojawiające się na etapie zakupu prezentu nie stanowi treści życzeń wypowiadanych przez gwiazdę – są to życzenia, które umieszczane są bezpośrednio na vouchere elektronicznym otrzymanym w formie e-mailowej. Aby zrealizować prezent należy wpisać otrzymany numer rezerwacyjny w zakładce “Zarezerwuj”, a następnie postępować według dalszych instrukcji. Życzenia, zdjęcia i inne personalizowane elementy nagrania uzupełniane są w kreatorze Funwisher, do którego dostęp otrzymasz w ramach rezerwacji dokonywanej na stronie Prezentmarzeń.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • Przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi programów rozrywkowych
  • Wywoła miłe zaskoczenie i uczucie euforii
  • Życzenia od znanej osobistości na długo zapiszą się w pamięci
Czytaj więcej

Realizacja

Funwisher - życzenia od gwiazd

Zobacz więcej prezentów tego wykonawcy

wiele lokalizacji  - kliknij żeby zmienić

wiele lokalizacji   (zmień)

Cena:

Cena: 99 zł

 BEZ ENDU  9,90 zł

Korzyści z zakupu

Prezentbezterminowy
Darmowadostawa
Darmowawymianaprezentu
Gwarancjaceny

P0009440