Pokój zagadek on-line

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Czas trwania

Średni czas trwania atrakcji to 60-90 minut.

Lokalizacja

Dowolna. Gra dostępna jest za pośrednictwem internetu.

Więcej informacji

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Informacje dla oglądających

Osoba obdarowana może zaprosić do gry osoby towarzyszące, z którymi wspólnie rozwiąże zagadki.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Posiadanie ważnego vouchera.

Informacje dodatkowe

Dostęp do Internetu i sprzęt elektroniczny, np. komputer. W ramach vouchera osoba obdarowana wybiera jeden spośród dostępnych scenariuszy.

Opinie

Nie mamy jeszcze żadnej opinii o tym prezencie.

Dodaj Opinię

Pokój zagadek on-line

FAQ

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pokój zagadek on-line to gra dostępna dla 1 lub 2 osób. Można ją zrealizować z dowolnego miejsca, wystarczy dostęp do Internetu i sprzęt elektroniczny, np. komputer. Średni czas trwania atrakcji to 60-90 minut. W ramach vouchera osoba obdarowana wybiera jeden spośród dostępnych scenariuszy.

Komu podarować escape room on-line?

  • osobie, która lubi spędzać czas w kreatywny sposób

  • przyjacielowi, z którym chcesz spróbować sił w rozwiązywaniu zagadek

  • bratu, który lubi gry komputerowe

Pokój zagadek online

Pokój zagadek on-line to zbiór łamigłówek, które uczestnik musi rozwiązać, aby przejść do kolejnego etapu i poznać zakończenie historii. Gra skonstruowana jest na wzór rozgrywek typu escape room on-line i dostępna jest w przestrzeni internetowej Czas przejścia pokoju to średnio 60- 90 minut, a ilość zagadek do rozwiązania waha się od 10 do 15. Zakup vouchera dla dwóch osób to dostęp do jednego pokoju. Obdarowani mogą grać z jednego komputera lub w przypadku, gdy znajdują się w dwóch, różnych miejscach - łączą się przy pomocy wybranego komunikatora i jedna osoba udostępnia swój ekran. Do wyboru jest jeden z 5 pokojów zagadek: Enigmatycy, Świąteczna Opowieść, W Krainie Czarów i Zniknięcie Józefa K. Grę wybiera się na etapie rezerwacji vouchera. Zagadki różnią się poziomem trudności oraz klimatem, który towarzyszy graczowi podczas ich rozwiązywania. Niektóre zagadki dostępne są w formie audio lub video.

W Krainie Czarów

Podczas tej przygody w sieci obdarowany poczuje się jak w prawdziwej Krainie Czarów. Uczestnik swoje zmagania rozpocznie od tajemniczego spotkania z białym królikiem, który bardzo się spieszy… W trakcie zwiedzania bajkowej krainy będzie można spotkać różnorodne postacie i spróbować swoich sił w rozwiązywaniu skomplikowanych intryg.

Pokój charakteryzuje się łatwym poziomem trudności, a do rozwiązania jest 12 zagadek.

Świąteczna Opowieść

Uczestnik musi pomóc Świętemu Mikołajowi, który podczas przygotowań.... miał wypadek! Do rozwiązania jest 11 zagadek o łatwym i średnim poziomie trudności, które pomogą odnaleźć przepis na Magię Świąt.

Centrum Dowodzenia

Centrum Dowodzenia to pokój zagadek w klimacie wojskowym i szpiegowskim. Zadaniem uczestnika jest przesłuchanie agenta i znalezienie ważnych dokumentów. Poziom trudności jest średni a podczas wykonywania misji, obdarowany będzie musiał rozwiązać 11 zagadek.

Enigmatycy

Przygoda w sieci rozegra się w specjalnym pokoju tematycznym. To najtrudniejszy pokój, w którym nie ma podpowiedzi do zagadek. Zadaniem uczestnika jest rozwiązanie matematycznych i logicznych łamigłówek, by poznać tajemnicę człowieka, który złamał tajemniczy kod Enigmy. 

Zniknięcie Józefa K.

Wrzesień 1983. Zaczynacie pracę w redakcji miejskiej gazety. Poranną kawę przerywa wizyta listonosza. Oprócz codziennej porcji wytycznych z ministerstwa przynosi też list bez adresu nadawcy.

Zniknął Józef K. Szanowany obywatel i pracownik miejskiej fabryki. Milicja też już wie o całej sprawie, jednak dotrze do mieszkania Józefa dopiero za jakiś czas. Zdecydujecie się odwiedzić mieszkanie Józefa K. i dowiedzieć się, co się wydarzyło? Jeśli milicja zastanie Was w mieszkaniu zapewne traficie do aresztu.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

  • zapewnia dobrą zabawę solo, jak i podczas gry we dwoje

  • pobudza kreatywność i rozwija umiejętność logicznego myślenia

  • stanowi ciekawą alternatywę dla tradycyjnych gier komputerowych

Liczba osób:  1 osoba

Cena: 39 zł

ktoś kupił ten produkt
4 osoby kupiły ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
Sto dni na zwrot
100 dni na zwrot
blik payu apple pay google pay twisto