Warsztaty fotograficzne w plenerze – Warszawa

Fotografowanie w plenerze to najczęstszy sposób wykorzystania aparatu fotograficznego. Zapraszamy na kurs, na którym dowiesz się jak poradzić sobie z takimi tematami zdjęć jak: pejzaż, architektura, portret, czyli tym co w plenerze fotografujemy najczęściej. Opanujesz posługiwanie się zoomem i zobaczysz kiedy należy użyć lampę błyskową, a kiedy nie jest to wskazane. Jeśli interesują Cię inne tematy, możesz wybrać inny rodzaj zajęć zamiast pleneru np w studio lub zdjęcia nocne.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Warszawa 84 zł

Ocena atrakcji

4.8/5

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Dla Niego

Kup w zestawie 56 lokalizacji

PrezentMarzeń - Dla Niego169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Puławska 42a/13. Studio SunBox.

 • Czas trwania

  3 godziny.

 • Pogoda

  Niekorzystne warunki pogodowe moga uniemożliwić realizacje. W takim przypadku rezerwujemy inny, dogodny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawiają się jedynie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny.

 • Wymagania

  Wymagany jest własny aparat fotograficzny - aparat może być dowolny. Minimalny wiek uczestnika, to 12 lat. Osoby niepełnoletnie mogą na miejscu realizacji pojawić się z opiekunem.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia odbywają się w 6-10 osobowych grupach.

#karol_

Bardzo profesjonalny kurs. można naprawdę wiele się nauczyć. Ja do tej pory nie bardzo wiedziałem jak obchodzić się z moim aparatem, teraz już znam jego budowę, wiem co do czego służy. Fajny sposób dla amatorów na rozpoczęcie przygody z fotografowaniem! Pozdrawiam

#Magda A.

Kurs fotografii w plenerze dla mnie był bardzo wartościowy. Znam już podstawowe funkcje w swoim aparacie i wiem kiedy ich użyć. Myślę, że moje zdjecia będą teraz o niebo lepsze! :)

#czekoczeko

świetny kurs! Zdjęcia z przyszłych wakacji będą wreszcie z sensem. Teraz już wiem jakie ujęcia są najlepsze, na czym skupiać uwagę itp. dzięki i pozdrawiam

#Pola

Świetna lekcja, dowiedziałam się mnóstwa ciekawych informacji, zostały skorygowane także moje najczęstsze błędy, a przy tym wszystkim doskonale się bawiłam. Odkryłam pełnie możliwości mojego aparatu. Pełen profesjonalizm i zawodowstwo!

#Ewelina

Witam. Mam pytanie jeżeli chce kupić ten prezent koleżance to jeżeli chce voucher tradycyjny i jak są informacje do przesyłki to swoje dane wpisuje czy koleżanki?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, proszę wpisać swoje dane, wówczas przesyłka zostanie nadana do Pani, a później osobiście będzie można ją wręczyć koleżance (już bez koperty kurierskiej). Pozdrawiam, Elżbieta Michałek

#Patrycja

Dzien dobry, Kursy odbywają się w dni robocze czy w weekendy?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, realizacje kursów odbywają się zarówno w weekendy jak i na tygodniu, w zależności od tego jak zbierze się grupa. Pozdrawiam Gosia Serafińska Prezent Marzeń

Social Media
Płatności