Poznaj aparat cyfrowy – kurs fotografowania – Warszawa

3781

Zacznij wykorzystywać potencjał swojego aparatu w 100%. Już dzisiaj podaruj sobie lub najbliższym prezent w postaci fotokursu w Warszawie, podczas którego lepiej poznasz działanie własnego sprzętu fotograficznego. Przynieś go nam, a nasi profesjonalni instruktorzy podczas 6-godzinnych warsztatów (2 dni po 3 godziny) pokażą Ci, jak z niego korzystać. Dowiesz się do czego służy cała masa przycisków na korpusie. Zaprezentujemy Ci różne możliwości wykonywania zdjęć. Wytłumaczymy Ci, kiedy korzystać z poszczególnych trybów, jak ustawiać przysłonę, dobierać czas naświetlania. Poznasz zasady kompozycji, sposoby ustawiania światła, odpowiedniego kadrowania. Kurs fotografii w Warszawie da Ci dobre podstawy do wykonywania wielu ciekawych ujęć w różnych warunkach.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Dla Niego

Kup w zestawie 43 lokalizacje

PrezentMarzeń - Dla Niego169 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Puławska 42a/13. Studio SunBox.

 • Czas trwania

  6 godzin. Dwa spotkania po 3 godziny.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Na miejscu realizacji pojawia się wyłącznie osoba obdarowana prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny.

 • Wymagania

  Wymagany jest własny aparat fotograficzny, który posiada funkcję manual. Minimalny wiek uczestnika, to 12 lat. Osoby niepełnoletnie mogą na miejscu realizacji pojawić się z opiekunem.

 • Informacje dodatkowe

  Zajęcia odbywają się w 6-10 osobowych grupach.

#witek87

Bardzo cieszę się, że mogłem wziąć udział w tych zajęciach. Jestem typowym amatorem i były to dla mnie bardzo przydatne lekcje. Nawet zdjęcia nocą w końcu wychodzą porządne! :)

#albertos

Dopiero zaczynam swoją przygodę z fotografowaniem i cieszę się, że zdecydowałem się na ten kurs. Bardzo jasno wyjaśniane są podstawy niezbędne do cykania fajnych fotek. Polecam

#Arni

Doskonałe warsztaty, bardzo praktyczne informacje. Jestem niezwykle zadowolony, w końcu wykorzystuje w 100% potencjał mojego aparatu. Ponad to, zacząłem pogłębiać wiedzę w temacie fotografii.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product