Sesja zdjęciowa dla dzieci – Poznań

3781
300

Sesja dla dziecka, noworodka w Poznaniu trwa 1-2 godziny. Rodzice otrzymują 10 zdjęć retuszowanych swojej pociechy.

Komu podarować sesję zdjęciową dziecka?

 • Mamie, która marzy o pięknych zdjęciach swojego dziecka
 • Parze, która spodziewa się dziecka
 • Każdemu dziecku - jako wyjątkową pamiątkę pierwszych dni życia

Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa dziecka lub sesja zdjęciowa noworodka w Poznaniu realizowana jest w profesjonalnym studiu fotograficznym, w domu lub w plenerze. Cała sesja trwa nie dłużej niż 2 godziny, a zdjęcia wykonywane są w ubrankach, które przyniosą rodzice (najlepiej zabrać kilka kompletów aby urozmaicić zdjęcia) Efektem dziecięcej, noworodkowej sesji zdjęciowej jest 10 zdjęć po retuszu na płycie CD z indywidualnym nadrukiem.

Sesja zdjęciowa przeznaczona jest dla dzieci od pierwszych dni życia, bez górnej granicy wiekowej. Najlepszy czas na sesję noworodkową to pierwsze dwa tygodnie życia maluszka.

Bezpieczeństwo podczas sesji

Podczas sesji dla noworodków ważne jest aby była utrzymywana stała, ciepła temperatura powietrza. Dlatego pomieszczenie podczas sesji jest dogrzewane, a dodatkowo  pod koc, kosz lub inny rekwizyt można umieścić termofor, który pozwoli na bezpośrednie dogrzanie maluszka. Podczas wykonywania zdjęć dzieciom, zawsze obecny jest rodzic lub opiekun, który także dba o asekurację swojej pociechy oraz o jej komfort psychiczny (przytuli, nakarmi itp). Zdjęcia noworodkom wykonywane są najczęściej w głębokiej fazie snu, dzięki czemu w prosty sposób można ułożyć niemowlę w odpowiedniej pozycji.

Studio fotograficzne

Studio zlokalizowane w Poznaniu, którego właścicielką jest fotograf, stylista i choreograf modowy – Paulina Lupa, funkcjonuje od 2008 roku. Profesjonalny zespół oferuje swoim klientom zdjęcia w zakresie sesji indywidualnych, rodzinnych, do portfolio, reportaże ślubne, itp. Team studio Paulina Lupa tworzy usługi z zakresu wizerunku i fotografii, sama Paulina Lupa zajmuje się profesjonalną fotografią mody i osób a także fascynuje się wnętrzami i ślubami.

Czy to dobry pomysł na prezent?

 • Wręczasz gotowy i oryginalny prezent
 • Piękne zdjęcia będą przywoływały miłe wspomnienia z pierwszych dni życia
 • Idealny prezent dla świeżo upieczonych rodziców
 • Zdjęcia wykonane na sesji mogą być wspaniałym upominkiem np. dla dziadków
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Studio Paulina Lupa ul. Niegolewskich 34/7a

 • Czas trwania

  Sesja trwa 1-2 godziny.

 • Pogoda

  Nie ma wpływu na realizację prezentu przy sesji w domu lub studio fotograficznym. Sesja w plenerze zależna jest od pogody.

 • Informacje dla oglądających

  Sesja odbywa się w studio, w domu lub w plenerze.

 • Obowiązujący strój

  Strój/stroje obdarowany przynosi sam. Podczas sesji stylizacje są zmieniane około 4 razy.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą odcinka rezerwacyjnego vouchera.

 • Informacje dodatkowe

  Efektem sesji jest 10 zdjęć graficznie obrobionych ( obdarowany sam je wybiera z przesłanego maila). Zdjęcia w formacie cyfrowym zapisane będą na CD w pudełku DVD z profesjonalnym, indywidualnym nadrukiem.

#Małgorzata

Sesja fotograficzna dla dzieci to świetny prezent i jednocześnie niesamowita pamiątka:) Nasze robaczki były bardzo grzeczne, atmosfera sympatyczna a zdjęcia - dzieło sztuki!!!!

#Haneczka

Zdjęcia są przeurocze. Pani fotograf bez trudu sobie radzi z maluchami, potrafi je zaczarować i uwiecznić w niezwykły sposób. Cały czas się rozczulam nad tymi fotografiami :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product