Dzisiaj nasza infolinia sprzedażowa dostępna jest od 9:00 do 19:00

 • 600 763 700
 • pon - pt: 9:00 - 19:00
  sob: 10:00 - 15:00; nd: 15:00 - 19:00

Sesja dla Dzieci – sesja zdjęciowa w Poznaniu

Chcesz mieć niesamowitą pamiątkę swojego małego Szkraba? Dzięki sesji zdjęciowej noworodka w Poznaniu, możesz uwiecznić jego życie, już od pierwszych dni. Będziesz mógł do niech powrócić i pokazać dziecku, kiedy już będzie dorosłe.

Sesja zdjęciowa w Poznaniu jest realizowana w studio fotograficznym, domu lub plenerze, tak aby Maluszek czuł się swobodnie. Trwa od 1 do 2 godzin. Proponujemy zabrać ze sobą kilka kompletów ciuszków dla dzieci, aby urozmaicić zdjęcia.

Efektem sesji zdjęciowej niemowląt w Poznaniu jest 10 graficznie obrobionych zdjęć na płycie CD z indywidualnym nadrukiem.

Fotografie z sesji zdjęciowej dzieci w Poznaniu, mogą być oryginalnym prezentem dla Babci lub Dziadka lub po prostu wspaniałą pamiątką.

Płatnosci mobilne

Cena:

300 zł

Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Studio Paulina Lupa ul. Niegolewskich 34/7a

 • Czas trwania

  Sesja trwa 1-2 godziny.

 • Pogoda

  Nie ma wpływu na realizację prezentu przy sesji w domu lub studio fotograficznym. Sesja w plenerze zależna jest od pogody.

 • Informacje dla oglądających

  Sesja odbywa się w studio, w domu lub w plenerze.

 • Obowiązujący strój

  Strój/stroje obdarowany przynosi sam. Podczas sesji stylizacje są zmieniane około 4 razy.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą odcinka rezerwacyjnego vouchera.

 • Informacje dodatkowe

  Efektem sesji jest 10 zdjęć graficznie obrobionych ( obdarowany sam je wybiera z przesłanego maila). Zdjęcia w formacie cyfrowym zapisane będą na CD w pudełku DVD z profesjonalnym, indywidualnym nadrukiem.

#Małgorzata

Sesja fotograficzna dla dzieci to świetny prezent i jednocześnie niesamowita pamiątka:) Nasze robaczki były bardzo grzeczne, atmosfera sympatyczna a zdjęcia - dzieło sztuki!!!!

#Haneczka

Zdjęcia są przeurocze. Pani fotograf bez trudu sobie radzi z maluchami, potrafi je zaczarować i uwiecznić w niezwykły sposób. Cały czas się rozczulam nad tymi fotografiami :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności