Sesja zdjęciowa z brzuszkiem – Poznań

1

Sesja ciążowa w Poznaniu jest wspaniałą pamiątką dla rodziców, ale także dla nowo narodzonego Maluszka. 

W trakcie sesji zdjęciowej w Poznaniu przyszła mama będzie miała zapewniony komfort i miłą atmosferę. Zdjęcia będą wykonywane przez profesjonalnych fotografów, którzy mają doświadczenie w uwiecznieniu tak niezwykłego stanu, jakim jest ciąża. Fotografie wydobędą piękno i pozwolą na długo wspominać te niezwykłe chwile. 

Podczas sesji zdjęciowej w Poznaniu obdarowana będzie fotografowana w dwóch stylizacjach, indywidualnie dobranych dla każdej kobiety. Przyszła mama będzie miała wykonany profesjonalny makijaż. Nasi styliści chętnie doradzą obdarowanej.  

Sesja ciążowa w mieście Poznaniu potrwa 3 godziny i będzie się odbywać w ekskluzywnym studio, w domu lub plenerze. Efektem sesji jest 20 graficznie obrobionych zdjęć.

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Studio Paulina Lupa ul. Niegolewskich 34/7a

 • Czas trwania

  Sesja trwa 3 godziny.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Sesja odbywa się w studio, w domu lub w plenerze. Profesjonalny wizaż i porady stylistki gwarantują sesję na najwyższym poziomie.

 • Obowiązujący strój

  Strój obdarowana przynosi sobie sama. Proponujemy wziąć ze sobą kilka kreacji na przebieranie się podczas sesji. Sesja obejmuje dwie stylizacje. To samo dotyczy dodatków takich jak np. kapelusz, chusta, szal itp.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą odcinka rezerwacyjnego vouchera.

 • Informacje dodatkowe

  Efektem sesji jest 20 zdjęć graficznie obrobionych ( obdarowany sam je wybiera z przesłanego maila). Zdjęcia w formacie cyfrowym zapisane będą na CD w pudełku DVD z profesjonalnym, indywidualnym nadrukiem.

#Klau

Profesjonalna sesja. Bardzo podobało mi się przygotowanie w postaci makijażu i porad stylistycznych. Zdjęcia artystyczne, ze smakiem. Mimo zaawansowanej ciąży czułam się piękna i seksowna, więc serdecznie polecam.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności