Sesja zdjęciowa z brzuszkiem – Łódź

1

Jednym z najpiękniejszych okresów w życiu kobiety jest czas, kiedy w jej ciele rozwija się kolejne, nowe życie. Bycie w ciąży to okres dziewięciomiesięcznych wyrzeczeń i utrudnień. Jednakże przede wszystkim to niezwykle magiczne chwile. Pierwsze kopnięcie, nieustanny rozwój maleństwa i powiększanie się brzuszka to prawdziwe szczęście dla przyszłych rodziców. Warto zatem ten czas uwiecznić, by nawet po latach móc przywołać fantastyczne wspomnienia, wykreowane podczas oczekiwania przyjścia na świat dzidziusia.

Wszystkim przyszłym mamom polecamy sesję zdjęciową z brzuszkiem w Łodzi. Profesjonalne studio, naświetlenie i sceneria stwarzają idealne warunki, by wykonać zniewalające zdjęcia z udziałem kobiet w ciąży. Nasz fotograf z pewnością zadba, by każda kobieta czuła się komfortowo i pewnie przed obiektywem. Przyjazna atmosfera sprzyja powstawaniu fenomenalnych zdjęć. Efektem wspólnej pracy będzie 12 obrobionych zdjęć oraz prezentacja multimedialna, zawierająca zdjęcia w mniejszej rozdzielczości, które można umieszczać w internecie. Zatem każda przyszła mama będzie mogła podzielić się swoją radością ze światem i umieścić zdjęcie np. na portalach społecznościowych, bądź stworzyć album, tylko do wglądu swojej rodziny.

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Łódź

Kup w zestawie 4 lokalizacje

PrezentMarzeń - Łódź249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Łagiewnicka 80/98, Studio Fotowytwórnia - sesje realizowane w studiu, w plenerze lub na terenie Łodzi dojazd do Klienta do domu.

 • Czas trwania

  Sesja trwa 1 godzinę.

 • Pogoda

  Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą.

 • Obowiązujący strój

  Podczas sesji wykonywane są zdjęcia w jednej stylizacji. Uczestnik sam organizuje sobie kreację w jakiej chce odbyć sesję zdjęciową.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 7 dniowym terminem wyprzedzenia. Osoba obdarowana na miejsce realizacji zabiera ze sobą voucher prezentowy.

 • Informacje dodatkowe

  Efektem sesji jest 12 graficznie obrobionych zdjęć, prezentacja multimedialna oraz zdjęcia w formacie cyfrowym.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności