Portret rodzinny – rodzinna sesja zdjęciowa – Poznań

3781
550
Rodzinna sesja zdjęciowa w Poznaniu, to idealny sposób na uwiecznienie wspólnych chwil z najbliższymi. Zdjęcia są pamiątką na całe życie i można do nich wrócić, w każdej chwili. Sesja zdjęciowa w Poznaniu jest realizowana w profesjonalnym studio fotograficznym, w domu lub w plenerze i trwa 3 godziny. Zapewniamy wizaż i porady stylisty, co gwarantuje sesję na najwyższym poziomie. Proponujemy, aby zabrali Państwo ze sobą kilka stylizacji, aby móc się przebrać w trakcie sesji. 
 
Efektem rodzinnej sesji zdjęciowej jest 20 dopracowanych przez fotografa zdjęć na płycie CD z indywidualnym nadrukiem. 
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

4.6/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Studio Paulina Lupa ul. Niegolewskich 34/7a

 • Czas trwania

  Sesja zdjęciowa trwa ok. 3 godzin.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie wpływają na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Sesja odbywa się w studio, w domu lub w plenerze. Profesjonalny wizaż i porady stylistki gwarantują sesję na najwyższym poziomie.

 • Obowiązujący strój

  Proponujemy wziąć ze sobą kilka kreacji na przebieranie się podczas sesji, 1-2 stylizacje. To samo dotyczy dodatków takich jak np. kapelusz, chusta, szal itp.

 • Wymagania

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji. Proszę pamiętać o zabraniu ze sobą odcinka rezerwacyjnego vouchera.

 • Informacje dodatkowe

  Stawiając na jakość Osoba obdarowana prezentem otrzyma wybrane przez siebie ujęcia (20 zdjęć), które zostaną dopracowane przez fotografa w formie płyty CD z indywidualnym nadrukiem.

#To_masz

Mamy piękne zdjęcia z sesji! Polecamy każdemu kto marzy o idealnym, rodzinnym portrecie!

#Aldonka J.

Wszyscy świetnie się bawiliśmy podczas sesji. To naprawdę miłe, kiedy widzi się całą swoją rodzinę, taką szczęśliwą i uśmiechniętą. Teraz możemy wspominać tą radosną sesję podczas oglądania zdjęć :)

#daco

Miał to być prezent na rocznicę dla naszych rodziców. Okazało się, że wszyscy z niego skorzystaliśmy, bo naprawdę spędziliśmy razem fajne chwile w studio :)

#Basia

świetny prezent! wreszcie mamy piękne, rodzinne zdjecia!

#Majka

Świetne studio, bardzo profesjonalne zdjęcia. Dużo śmiechu i radości, dzieciom niezwykle się podobało. Zdjęcia aktualnie, pięknie prezentują się w naszym salonie.

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product