Kurs języka francuskiego online

Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

Opis prezentu

Czas trwania

6 miesięcy

Lokalizacja

Internetowy serwis do samodzielnej nauki języków obcych: kursy123

Pogoda

Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację.

Informacje dla oglądających

Udział w kursie bierze wyłącznie osoba obdarowana.

Obowiązujący strój

Dowolny.

Wymagania

Kurs jest ogólnodostępny po zalogowaniu. Wymagany dostęp do internetu.

Informacje dodatkowe

Wypełnij formularz rezerwacji na https://prezentmarzen.com/rezerwacja/ i skontaktuj się z obsługą platformy 123 w celu wymiany vouchera na kod dostępu do materiałów edukacyjnych.

Ważność vouchera

365

2020-04-14
5/5

Kurs

Kupiłam sobie w sumie z nudów, teraz ten kurs, aby mieć co robić podczas pandemii :) Prezent Marzeń szybko przesłał mi voucher, szybko się wszystko udało zrealizować - aktualnie jestem kursantką ;) Polecam!!

2020-04-08
5/5

Mega

Zawsze marzyłem o nauce języka francuskiego, ale zawsze bałem się postawić pierwsze kroki. Jednym z wyników wyszukiwania był kurs francuskiego w Prezentmarzeń. Ze względu na dobrą cenę, postanowiłem go zakupić na swoje potrzeby. Nie zawiodłem się. Kurs jest bardzo dobrze skonstruowany. Teraz tylko trzeba szlifować język dalej.
Au revoir!

2020-04-07
4/5

Polecam

Zamiast bezmyślnie przeglądać Facebooka, postanowiłam podszlifować francuski. Kupiłam kurs języka francuskiego online w PM, zwłaszcza, że we wakacje wyjeżdżam w ramach Au Pair do Francji.

2020-03-27
4/5

Francuski on line

Wybieram się na wakacje do Francji, więc teraz jak jest trochę więcej czasu, który muszę spędzić w domu postanowiłam zabrać się za lekcje. Jak na razie, na początek, wszystko jasne i wytłumaczone. Akcent trudny, no ale to już chyba tylko nauczyciel face to face może skorygować, choć się bardzo staram z native spikerem. Ogólnie prezent marzeń ok, polecam

2019-09-23
4/5

kurs językowy

Voucher dostałam w prezencie od rodziców, przed wyjazdem na wakacje we Francji. Pomogło mi to odświeżyć trochę przykurzone już umiejętności z liceum. Wygodna forma korzystania z lekcji była dla mnie bardzo ważna.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Bądź pierwszy, aby zadać pytanie o ten produkt!

Zadaj pytanie

Pytanie o produkt

* Wymagane pola
Wyślij

Pytanie zostało prawidłowo wysłane

Kurs języka francuskiego online, realizowany za pomocą platformy e-learningowej kursy123. W zależności od wybranej opcji, prezent obejmuje 6 lub 12 miesięczny dostęp do materiałów edukacyjnych.

Komu podarować kurs francuskiego?

 • Osobie, która lubi uczyć się nowych języków
 • Osobie zafascynowanej Francją, która zawsze chciała nauczyć się francuskiego
 • Każdemu, kto wybiera się na wakacje do Francji i chciałby opanować podstawy języka francuskiego

Kurs języka francuskiego online

Kurs języka francuskiego za pośrednictwem platformy e-learningowej kursy123 to innowacyjny program i wysoka efektywność nauczania. Kursy online umożliwiają naukę języka w dowolnym miejscu i czasie oraz swoim własnym tempie. Kursanta ogranicza jedynie dostępność do internetu i własne chęci.

Co zawiera kurs francuskiego online?

 • Fotolekcje – najbardziej efektywny sposób na naukę słownictwa. Podczas fotolekcji angażowana jest zarówno pamięć wzrokowa jak i słuchowa.
 • Dyktando – jeden z komponentów pojawiający się tuż po fotolekcjach, który pośrednio ćwiczy wymowę oraz kształtuje właściwą intonację. Dyktando sprawdza jak kursant radzi sobie z wychwytywaniem pojedynczych słówek, rozumieniem całych zdań oraz umiejętnością ich zapisywania.
 • Filmy edukacyjne z efektami specjalnymi – rozwijają umiejętność rozumienia ze słuchu, a także kształtowania akcentu oraz wymowy.
 • Gry – nauka poprzez rozrywkę.
 • Kącik gramatyczny – prosto, zwięźle i konkretnie omówiona gramatyka, służąca konstruowaniu poprawnych wypowiedzi.
 • Dialogi – pozwalają przełamać barierę językową oraz wykorzystać w praktyce zdobytą wiedzę w zakresie słownictwa i gramatyki.
 • Interaktywne ćwiczenia – stanowią idealne powtórzenie każdej lekcji.

Dlaczego warto uczyć się francuskiego?

Francuski to język ojczysty około 80 mln ludzi, dla 201 mln jest to język główny, a dla 72 mln język drugi, codzienny. Znają go doskonale nie tylko mieszkańcy Francji, ale także Kanady, RPA i byłych kolonii francuskich. Francuski do końca XX wieku był drugim, tuż po języku angielskim najczęściej i najchętniej studiowanym językiem obcym. Z początkiem wieku XXI zdeklasowany został przez język hiszpański i obecnie plasuje się na trzecim miejscu pod względem popularności nauczania oraz w kategorii komunikacji międzynarodowej. 

Zasady realizacji

W celu realizacji kursu językowego online należy wypełnić formularz rezerwacji na stronie https://prezentmarzen.com/rezerwacja/, a następnie skontaktować się z obsługą platformy kursy123 i wymienić voucher na kupon z kodem do materiałów szkoleniowych. Kod należy aktywować na platformie online w czasie nie dłuższym niż rok od daty zakupu vouchera. W zależności od wybranej opcji, dostęp do kursu online wynosi 6 lub 12 miesięcy od dnia, w którym kod został aktywowany na platformie e-learningowej.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • jest inwestycją w rozwój bliskiej osoby
 • pozwala zdobyć nową wiedzę i umiejętności
 • wspomaga samodzielną naukę języka francuskiego 
Czytaj więcej

Polecamy ten prezent dla:

wiele lokalizacji  - kliknij żeby zmienić
wiele lokalizacji   (zmień)

Cena:

Czas trwania:  6 miesięcy

Cena: 59 zł

Ocena 

4/5
5