Kurs English Business Online

1121

Język angielski w biznesie

Budowanie i podtrzymywanie relacji oraz skuteczna komunikacja to podstawowe czynniki funkcjonujące w każdej gałęzi biznesu. Obecnie biegła znajomość języka angielskiego jest kluczem do sukcesu oraz rozwoju kariery. Zjawisko to szczególnie powszechne jest podczas zmiany miejsca pracy, objęcia nowego stanowiska, które wymaga większych kwalifikacji w zakresie znajomości języków obcych. Kurs English Business Online jest więc skierowany zarówno do osób, które debiutują na rynku pracy jak i dla tych, którzy w środowisku biznesowym działają już jakiś czas, jednak pragną zwiększyć swoje kompetencje.

Co zawiera kurs English Business?

Każdy punkt kursu został starannie zaprojektowany, a zastosowanie multimedialnych elementów angażuje w naukę więcej zmysłów przez co proces nauki staje się bardziej efektywny i przyjemny. Nauka poprzez edukacyjne filmy, gry bądź foto-lekcje nie zniechęca użytkowników, a zastosowana metoda 123 pozwala wprost zanurzyć się w danym języku.

Kurs składa się z:

 • 48 sekcji gramatycznych,
 • 48 dialogów,
 • 42 fotolekcji,
 • 6 filmów.

Zwiększaj swoje kompetencje i pozycję w środowisku biznesowym 

Kurs English Business to szereg ćwiczeń i lekcji, które przygotują Cię do egzaminu TOEIC (Test of English for International Communication). Egzamin TOEIC jest znaną metodą testowania umiejętności posługiwania się językiem angielskim w międzynarodowym środowisku biznesowym. Oceniane są umiejętności w zakresie słuchania, czytania i gramatyki. Test TOEIC jest najbardziej popularnym i najchętniej wybieranym testem przez menadżerów HR, uczelni wyższych jak i rządów na całym świecie.

Poznaj zasady aktywacji vouchera i rozpocznij naukę!

Aby móc zrealizować Kurs Językowy Online należy w ciągu 365 dni od daty zakupu vouchera zgłosić się do naszego Biura Obsługi Klienta i wymienić voucher na kupon z kodem do platformy online. Kod należy aktywować na platformie online w czasie nie dłuższym niż rok od daty zakupu vouchera. Dostęp do kursów online jest możliwy w czasie 6 miesięcy lub 12 miesięcy od dnia, w którym kod został aktywowany na platformie e-learningowej.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Czas trwania

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Katowice

Kup w zestawie 10

PrezentMarzeń - Katowice249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Internetowy serwis do samodzielnej nauki języków obcych: www.kursy123.pl

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w kursie bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Dowolny.

 • Wymagania

  Kurs jest ogólnodostępny po zalogowaniu. Wymagany dostęp do internetu.

 • Informacje dodatkowe

  Aby rozpocząć kurs koniecznie skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta w celu wymiany vouchera na kod do platformy www.kursy123.pl

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product