Jazda za kierownicą Porsche – Tor Kielce - 1 okrążenie

1

Kontrolowana, ekskluzywna i trochę inna - jak Porsche. Jeśli chcesz osobiście doświadczyć dreszczu emocji w legendarnym Porsche to z pewnością duma niemieckiej technologii spełni Twoje oczekiwania. Ta perfekcyjna technologia osiąga pierwszą setkę w zaledwie 4,9 sekundy! Kwintesencja inteligentnej ewolucji Porsche Carrera 4 dysponuje silnikiem o mocy 350 KM i osiąga prędkość maksymalną 285 km/h! Te osiągi zawdzięcza silnikowi o pojemności 3596cm3 V6 w układzie Boxer.
Brzmi jak sport samochodowy! I nim jest. Zakorzeniony w świecie utytułowanych marek samochodów sportowych drapieżnik o nieszablonowej konstrukcji, którego historia sięga początków XX w., zaoferuje podczas przejazdu pakiet atrakcji i przeżyć tak niepowtarzalnych, jak Twoje odciski palców! Długofalowa niezależność elastycznego budowania designu marki pozwoliła nazwać tego motoryzacyjnego giganta niepowtarzalnym. Ekscytujące? Doświadcz charakteru Porsche osobiście. Na własnej skórze możesz sprawdzić dlaczego to właśnie Porsche jest ulubioną marką polskich celebrytów.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Kielce

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów oraz obuwie z miękką podeszwą.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#Ernestooo89

Świetny sposób no rozwijanie motoryzacyjnej pasji!! Porsche carrera dołaczyło do kolekcji samochodów, które testowałem, oby tak dalej! Świetna organizacja na torze, doskonale przeszkoleni instruktorzy, polecam każdemu!

#milka11

Porsche carrera podobała mi się od zawsze, chłopak podarował mi przejażdżkę na urodziny, było naprawdę fantastycznie! mogłam sama poprowadzić samochód moich marzeń :) polecam!

Brak zapisanych pytań do produktu.


Podobne produkty

Social Media
Płatności
product