Box – Skoczcie w nieznane

(1)
Kup prezent powyżej 150 zł aby otrzymać 30zł
na kolejne zakupy!

Produkt niedostępny, zobacz inne pomysły na prezent:

CZYM JEST BOX SKOCZCIE W NIEZNANE?

Box Skoczcie w nieznane to pakiet atrakcji do wyboru, które pozwolą Wam wyrwać się z domu i spędzić niezapomniane chwile. W ofercie znajdują się klasyczne noclegi, jak i pobyty ze SPA dla dwojga. Luksusowy hotel, rodzinny apartament, a może aktywny pobyt połączony ze zwiedzaniem? Wybierzcie jedną z propozycji dostępnych w zestawie i skoczcie w nieznane ku niezapomnianej przygodzie!

Opinie (1)

2022-06-10

Jeden z fajniejszych prezentów ślubnych jaki dostaliśmy. Szeroki zakres atrakcji pozwolił nam wybrać cel kolejnej podróży. Box to świetna opcja na prezent, by obdarowany sam mógł wybrać z czego chce skorzystać.

Dodaj Opinię

Box – Skoczcie w nieznane

KOMU MOŻNA PODAROWAĆ BOX SKOCZCIE W NIEZNANE?
  • Miłośnikom podróży
  • Parze, która lubi poznawać nowe miejsca
  • Rodzicom z okazji ich rocznicy ślubu
JAK WYGLĄDA BOX SKOCZCIE W NIEZNANE?
Box Skoczcie w nieznane to gustowne pudełko, w którym umieszczony jest katalog przykładowych atrakcji i pobytów zawartych w pakiecie oraz voucher rezerwacyjny. Osoba obdarowana może zapoznać się z propozycjami i wybrać atrakcję najbardziej odpowiednią dla siebie. Aby zrealizować wybrane przeżycie, konieczne jest posiadanie vouchera rezerwacyjnego. Na voucherze znajduje się krótka informacja na temat wybranego przeżycia. Voucher z kodem rezerwacyjnym należy zabrać ze sobą na miejsce realizacji atrakcji.
TERMIN WAŻNOŚCI BOXA SKOCZCIE W NIEZNANE
Box Skoczcie w nieznane jest aktywny przez 365 dni od daty zakupu. Podczas wyboru atrakcji, należy zwrócić uwagę na atrakcje sezonowe, których realizacja możliwa jest tylko w niektórych miesiącach w okresie wiosenno-letnim, bądź zimowym lub terminy niedostępne. Rezerwacji należy dokonać najpóźniej na 30 dni przed upływem daty aktywności boxa.
CZY TO DOBRY POMYSŁ NA PREZENT?
  • Podarujesz niezapomniane przeżycia
  • Box jest stylowy i spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób
  • Wyjazd w nowe miejsce to okazja, by zebrać nowe doświadczenia

Realizacja

-10% 1 199 zł Cena: 1 079,10 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1079,10
ktoś kupił ten produkt
28 osób kupiło ten produkt
Darmowa wymiana prezentu
Darmowa wymiana prezentu
blik payu apple pay google pay twisto
P0009721