Indywidualne studium szermierki – Warszawa

3741

Indywidualna lekcja szermierki dla 1 lub 2 osób. Atrakcja realizowana w Warszawie w ekskluzywnym klubie szermierki, prowadzonym przez doświadczonego fechtmistrza, eksperta w zakresie europejskiej broni białej.

Komu podarować indywidualne studium szermierki?

 • Miłośnikowi broni białej
 • Osobie aktywnej, która lubi zdobywać nowe doświadczenia
 • Każdemu, kto chciałby spróbować swoich sił w szermierce

Indywidualne studium szermierki

Indywidualne studium szermierki to wyjątkowa okazja, aby poznać szlachetną sztukę obrony. Podczas szkolenia osoba obdarowana pozna wszystkie rodzaje broni białej i nauczy się odróżniać rapier od szpady i miecz od szabli. Uczestnik szkolenia dowie się, jak posługiwać się konkretną bronią, opanuje podstawowe techniki szermiercze i nauczy się poruszać w taki sposób, aby nie zdradzić przeciwnikowi swoich zamiarów. W czasie wizyty w klubie szermierki, osoba obdarowana będzie również miała okazję zobaczyć największe prywatne zbiory broni białej w Polsce. 

Bezpieczeństwo

W ramach zajęć osoba obdarowana przejdzie podstawowe szkolenie szermiercze. Na czas trwania lekcji szermierki uczestnik otrzyma pełne ochraniacze. Szkolenie prowadzone jest systemem F3 – prostym i maksymalnie skutecznym system nauczania szermierki, ukierunkowanym na osoby dorosłe, które nigdy nie ćwiczyły żadnych form walki. O bezpieczeństwo podczas zajęć dba doświadczona kadra instruktorska. 

Założyciel klubu, fechtmistrz Marcin Żmudzki to dyplomowany trener wyczynowej szermierki sportowej, ekspert w zakresie europejskiej broni białej, czynny archeolog i uczestnik wypraw badawczych na całym świecie. Przez kilka lat był oficerem operacyjnym sektora bezpieczeństwa RP. Ukończył liczne szkolenia w kraju i zagranicą, organizowane przez takie służby jak ATF, BND, DST, FBI czy U.S. Custom Service. Choreograf walk, twórca m.in. motion capture do gry WIEDŹMIN.

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

 • pozwala spełnić marzenie o nauce szermierki
 • stwarza okazję do zdobycia nowych umiejętności
 • może dać początek nowej pasji 
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

PrezentMarzeń - Warszawa

Kup w zestawie 10

PrezentMarzeń - Warszawa249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Szkoła Systemu F3 AKADEMIA BRONI, ul. Jana Kochanowskiego 1 (róg Literackiej), Warszawa

 • Czas trwania

  ok. 60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą. Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Strój sportowy: długie spodnie (najlepiej dresowe), t-shirt, bluza z długim rękawem, obuwie sportowe - zmienne, rękawiczki (z palcami, najlepiej skórzane, nieocieplane).

 • Wymagania

  Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Osoby niepełnoletnie za zgodą opiekunów. Osoby pełnoletnie prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Szermierka to całkowicie bezpieczny sport, który dostarcza niepowtarzalnych emocji. Na czas trwania zajęć uczestnik otrzyma pełne ochraniacze.

#Kasia

Moja siostra jest mistrzem w wymyślaniu prezentów, jakich nikt się nie spodziewa... nie pierwszy raz skorzystała z waszej strony wybierając prezent dla mnie, tym razem naprawdę zaszalała, jestem totalnie anty sportowa, ale ta szermierka była całkiem całkiem, polecam :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product