• W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.
 • W godzinach 09:00 - 17:00 od pon. do pt.

Indywidualne studium szermierki – Warszawa

1

Indywidualne studium szermierki to wyjątkowa okazja, aby poznać szlachetną sztukę obrony. Podczas szkolenia poznasz wszystkie rodzaje broni białej. Wybierzesz własną: miecz, szablę, rapier lub szpadę. Na czas lekcji szermierki otrzymasz pełne ochraniacze, tak aby bezpieczeństwo było zagwarantowane. Przejdziesz podstawowe szkolenie szermiercze. Dowiesz się jak posługiwać się konkretną bronią, jak poruszać się, aby nie zdradzić przeciwnikowi zamiaru. Po szkoleniu opanujesz podstawowe techniki szermiercze. Będziesz potrafił odróżnić rapier od szpady, czy miecz od szabli. Zobaczysz największe prywatne zbiory broni białej w Polsce. Poznasz człowieka z pasją, który osobiście przeprowadzi Cię przez tajniki Szlachetnej Sztuki Obrony. A to wszystko przeżyjesz w wyjątkowym miejscu. Jedynym w Europie prywatnym klubie, gdzie architektura wnętrza podkreśla historię szermierki.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

5/5

Ilość osób

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
PrezentMarzeń - Warszawa

Kup w zestawie 8 lokalizacji

PrezentMarzeń - Warszawa249 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  ul. Jana Kochanowskiego 1 (róg Literackiej) Szkoła Systemu F3 AKADEMIA BRONI

 • Czas trwania

  60 minut.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osobę towarzyszącą. Udział w realizacji bierze wyłącznie osoba obdarowana.

 • Obowiązujący strój

  Strój sportowy: długie spodnie (najlepiej dresowe), T-shirt, bluza z długim rękawem, obuwie sportowe - zmienne, rękawiczki (z palcami, najlepiej skórzane, nieocieplane).

 • Wymagania

  Minimalny wiek uczestnika 16 lat. Osoby niepełnoletnie za zgodą opiekunów. Osoby pełnoletnie prosimy o zabranie ze sobą dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Zabroniona jest realizacja prezentu po spożyciu alkoholu i innych środków odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Jest to całkowicie bezpieczny sport i dostarcza niepowtarzalnych emocji.

#Kasia

Moja siostra jest mistrzem w wymyślaniu prezentów, jakich nikt się nie spodziewa... nie pierwszy raz skorzystała z waszej strony wybierając prezent dla mnie, tym razem naprawdę zaszalała, jestem totalnie anty sportowa, ale ta szermierka była całkiem całkiem, polecam :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności